Architekci wnętrza Warszawa

Ostatnio w moim życiu potoczyło się bardzo dużo zmian, największą z nich była utrata pracy, która w ostateczności okazała się najlepszą rzeczą jaka mogła mnie kiedykolwiek spotkać. Zakład pracy, w którym pracowałam nie przerwanie od około dwudziestu jeden lat poszedł do likwidacji a ja w rezultacie tego postanowiłam założyć swoją własną działalności gospodarczą i robić to co zawsze chciałam, czyli zajmować się projektowaniem.

Jestem profesjonalnym i niezawodnym architektem wnętrza w Warszawie

profesjonalny architekt wnętrz z warszawyNa początku długo szukałam nowej pracy na etapie, jednakże z racji tego, iż ciągle coś mi nie pasowało postanowiłam robić to co kocham i zająć się tym zawodowo. W tym calu mimo bardzo dużego doświadczanie w projektowaniu mieszkań oraz domów na terenie miast Warszawa, ale także w jego najbliższych okolicach, głównie dla rodziny i znajomych. Wcześniej jeszcze robiłam wszystko hobbystycznie, chociaż wychodziło mi to bardzo dobrze. Jednakże, żeby stać się profesjonalistą w dziedzinie projektowania wnętrz oraz projektowania krajobrazu, czyli potocznie mówiąc ogrodu przed domem postanowiłam ukończyć stosowne kursy, które były organizowane przez wiodących projektantów na rynku. Kurs trwał ponad miesiąc czasu i był zakończony dużym egzaminem. Udało się się go zdać wzorowo. Teraz mogę nazywać siebie – profesjonalny architekt wnętrz z warszawy i nikt nie ma mi tutaj nic do zarzucenia. W szkole projektowania dostałam na zakończenie stosowne rekomendacje od profesorów, które mogłam pokazać potencjalnym klientom.

Muszę przyznać, iż jak to zazwyczaj bywa początki były trudne, jednak po jakimś czasie udało mi się zdobyć klientów, a potem oni po zakończonym projekcie i mojej aranżacji wnętrza dla nich wystawiali mi stosowne oceny oraz opinie. Wszystkie były pozytywne.