Bransoletka jako pomysł na prezent

 

Moja siostra miała mieć niedługo urodziny a ja nie wiedziałam co jej kupić. Próbowałam nieco wyszpiegować co by chciała, słuchałam też tego co zamierza kupić i co jej się podoba. Niestety, na żaden ciekawy trop nie trafiłam. Kosmetyki sama sobie kupuje, perfumy miała nowe. Ubrań bym nie kupiła bo mamy inne sylwetki.

Bransoletka idealna dla siostry

bransoletki z hematytuZ tego co Kasia chciała to zwykle były rzeczy drogie i niematerialne, na przykład chciałaby polecieć do Francji na wakacje albo udać się do Spa w jakiejś ładnej miejscowości. Musiałam zatem sama poszukać w Internecie czegoś, co mogło by się jej spodobać, a jednocześnie czegoś co nie sprawi, że wydam wszystkie swoje oszczędności. Pomyślałam, że biżuteria może być dobrym pomysłem. Kasia lubiła błyskotki, miała zawsze na sobie jakiś dodatek, taki jak kolczyki, czy wisiorki. Postanowiłam po kryjomu przejrzeć jej kolekcję i zobaczyć co tam ma, a czego by mogło jej brakować. Zauważyłam, że najmniej ma bransoletek. Były trzy wisiorki i sześć par kolczyków, ale tylko jedna bransoletka i to taka zwykła, srebrna, bez ozdóbek. Postanowiłam, że na urodziny kupię jej zatem ładną, oryginalną bransoletkę. Oglądałam różne opcje w sklepach online. Były drogie bransoletki wysadzane drogimi kamieniami, jak i te całkiem proste, bez zdobień. Spodobały mi się bransoletki z hematytu i je postanowiłam kupić. Taka bransoletka była ładna, miała cienki łańcuszek i kamienie naturalne. Kolor pasował do reszty biżuterii Kasi. Postanowiłam od razu ją kupić.

Kasia była z bransoletki bardzo zadowolona. Pasowała ona idealnie, dodatkowo mogła ją sobie regulować. Kolor jej odpowiadał i pasował do jednego kompletu kolczyków. Była zaskoczona moim prezentem, ale się cieszyła. A ja się cieszyłam, że udało mi się zrobić udaną niespodziankę.

Więcej o biżuterii https://mogusto.pl/