buty robocze

Buty robocze w sklepie mojej żony

Moja żona ma trzydzieści lat. Tata zapisał jej sklep z odzieżą roboczą. Żona zupełnie się na tym nie zna. Nigdy nie interesowała jej ta branża.

Buty robocze zostaną w ofercie mimo wszystko

buty roboczeŻona wolała projektowanie wnętrz i działał w tej branży na całego firma w której pracowała zapewniała jej wiele zleceń i żona nawet nie miałaby czasu żeby doglądać sklep. Sklep z odzieżą był w rodzinie od wielu lat i szkoda byłoby go sprzedawać. To mogłoby być zabezpieczeniem dla naszych dzieci a przyszłość. Postanowiłem porozmawiać z żoną i się tym sklepem zająć na poważnie. Teść bardzo się ucieszył. Liczył, że przejmę na siebie te obowiązki. Pokazał mi dokładnie jakie towary zamawia. W sklepie znajdowały się koszule flanelowe robocze. Były wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Teść współpracował ze sprawdzonymi producentami. Był zadowolony ze swojego towaru. Odzież przeciwdeszczowa robocza, którą miał na stanie była polecana przez specjalistów w różnych magazynach. Cena za kurki i płaszcze była dosyć wysoka ale nie brakowało chętnych na ten towar. Teść oferował także buty robocze generalnie skupiał się na dwóch rodzajach. Buty robocze cofra były w dobrej cenie i teść oferował wiele rożnych rozmiarów. Trwałe buty robocze urgent ostatnio tak szybko się sprzedały, że teść musiał je dokupywać od producenta. Teść pokazał mi jaki system jest w grany w komputer. Jak wyglądają dokumenty, które wypełnia w trakcie zamawiania towaru. Koszule flanelowe robocze wymagały chyba najwięcej formalności. Ja jestem przedstawicielem handlowym i postanowiłem trochę zmienić w sklepie, który zaczął należeć do naszej rodziny.

Postanowiłem zmienić branże i będę sprzedawał między innymi odzież przeciwdeszczową i buty robocze. postanowiłem towary zostawić bez zmian ale przeznaczę pewna kwotę na reklamę sklepu