Coraz więcej ofert sprzątania firm i domów

W ostatnich latach powstało wiele firm sprzątających. Nie zajmują się już tylko sprzątaniem szpitali czy biur, ale oferują także swoje usługi dla firm produkcyjnych czy agencji nieruchomości. Nawet prywatne osoby mogą zgłosić się do nich, by wykupić usługę sprzątania mieszkania.

Profesjonalna usługa sprzątania firm i domów

sprzątanie firm i domówWłaśnie tą ostatnią jestem zainteresowana. Chodzi o posprzątanie dwa razy w tygodniu domu mojej babci. Mieszka sama, a my po prostu nie mamy czasu, żeby tam sprzątać. Odwiedzamy ją, jemy razem obiady, ale jesteśmy tak zajęci swoją pracą i swoim życiem, że ciężko jest nam znaleźć kilka godzin w tygodniu, by odkurzyć i zmyć okna w domu babci. Na szczęście sprzątanie firm i domu jest teraz łatwe do znalezienia. Podpisałam umowę z jedną z firm sprzątających. Oferują sprzątanie firm i domów. Dwa razy w tygodniu do babci przychodzi pracownica tej firmy, by wysprzątać dom. Babcia na początku miała opory, ale kiedy zobaczyła jak pięknie wyglądają jej pokoje do dokładnym sprzątaniu. Uważa też, że sprzątaczka jest bardzo uprzejma i sympatyczna. Po sprzątaniu pije z babcią herbatę. Babcia częstuję ją też ciastem. Cieszy się, że ma towarzystwo. Też jestem zadowolona – nie mam już wyrzutów sumienia, że nie mam czasu posprzątać u babci. Koszt wizyt sprzątaczki również nie jest wygórowany. Przychodzi ze swoimi środkami czystości i sprzętem potrzebnym do sprzątania. Nie musiałam nic kupować. Firmę również łatwo znalazłam, poleciła mi ją koleżanka, która wynajmuje ich do posprzątania swojego mieszkania.

Bardzo się cieszę, że nie muszę już szukać osoby do sprzątania w ogłoszeniach. Prawdę mówiąc nie miałam do nich zaufania. Firma sprzątająca jest o wiele bardziej wiarygodna. Jej pracownicy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Jeśli mam jakieś uwagi mogę zgłosić je telefonicznie w centrali firmy.