chemia basenowa

Czas wolny i chemia na basenie

Ostatnio coraz więcej ludzi spędza czas wolny w sposób co najmniej dla mnie dziwny. To znaczy coraz częściej w soboty czy niedziele spacerują po centrach handlowych. W sumie cieszę się, że gdy byłam mała nie było takich miejsc bo dzięki temu miałam szczęśliwe dzieciństwo pełne przygód i zabawy.

Chemia basenowa a dzieci

chemia basenowaJa jestem wielkim przeciwnikiem spędzania czasu wolnego w taki właśnie sposób. Zawsze staram się jednak spędzić czas w sposób aktywny i interesujący ze swoim dzieckiem. Wiadomo, że nie zawsze jest pogoda do tego żeby móc spędzić czas z dzieckiem na świeżym powietrzu. Jednak są także inne sposoby by było fajnie. Można przecież z dzieckiem pójść chociażby na basen. I ja tak właśnie robię z mężem i córką. Gdy pogoda jest nie za ciekawa to wszyscy w trójkę idziemy na basen. W sumie zanim pierwszy raz tam poszliśmy to sprawdziłam jaki wpływ ma profesjonalna chemia basenowa na dzieci. W sumie tabletki multifunkcyjne do basenu, które są regularnie wrzucane do wody jakoś mnie nie zachęcały do pójścia. Jednak przeczytałam, że chemia jest bezpieczna. A zresztą jest przeprowadzane uzdatnianie wody basenowej i przecież w związku z tym nie trzeba się bać kąpieli. I rzeczywiście nie zauważyłam ani razu żadnych negatywnych skutków tych kąpieli. W sumie widzę tylko pozytywne. Na basenie, na który chodzimy są też sauny, z których szczególnie ja bardzo chętnie korzystam. Najbardziej podoba mi się to, że są zapachy do sauny, z którymi wcześniej się nie spotkałam. W sumie gdy wracamy do domu po basenie to wszyscy razem przeżywamy co się tam działo. Mamy także wspólne wspomnienia.

Uważam, że takie wspólne wyjścia niezwykle zbliżają rodzinę. A zresztą trochę ruchu także jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Moja córka zresztą dzięki temu, że tak szybko zaczęliśmy chodzić na basen nauczyła się pływać.