Czym są rollupy?

Popularne, i znane każdemu kto interesuje się reklamą, rollupy, to nośnik reklamy, który inaczej zwiemy rozwijanymi banerami. Ich główną cechą jest to, że po rozwinięciu mamy duży lub średniej wielkości plakat czy baner. Natomiast z powodzeniem można go zwinąć i zamknąć w małej i łatwej w transportowaniu tubie. Prawdopodobnie właśnie przez niewielki rozmiar są tak często używane.

Zastosowanie i wygląd rollupów

rollupy warszawaTego rodzaju nośniki najczęściej możemy spotkać podczas wszelkiego rodzaju eventów marketingowych, spotkań, targów czy konferencji. Wykorzystuje się je bardzo często, z uwagi na stabilną i wytrzymałą konstrukcję, ale i łatwość demontażu i transportu samego plakatu lub baneru bez właściwego stelażu. Często rollup zabierają ze sobą na prezentacje przedstawiciele handlowi. Jeślii chodzi o sam wygląd rollupów, najczęściej wykonywane są one z aluminium. Konstrukcja musi być lekka i tak zaprojektowana, by umożliwiała szybki montaż i demontaż. Najczęściej spotyka się rollupy o wymiarach 210 x 100 cm. Jaka jest cena wykonania tego typu baneru reklamowego. Otóż, jeśli chodzi o rollupy Warszawa na przykład oferuje mniej więcej cenę od 300 do nawet 700 złotych. Jednak wiele zależy od wybranej przez nas firmy, która zajmie się wykonaniem projektu a także od stopnia skomplikowania projektu graficznego. Oczywiście, rollupy w przypadku wykorzystania ich na przykłąd na targach, to produkty wielokrotnego użytku, na który zazwyczaj jest gwarancja.

Jeśli szukamy więc ciekawych ale i podstawowych nośników informacji i reklamy, z powodzeniem możemy zdecydować się na rollupy. Cena ich wykonania jest dość niewielka, prezentują się bardzo dobrze, a dodatkowo ich konstrukcja jest lekka i łatwa w montażu, co sprawia że użytkowania rollupu jest łatwe.