Dania serwowane w cateringu

Nie każdy z nas ma czas na samodzielne przyrządzanie zdrowych posiłków. O ile śniadanie na szybko możemy zjeść w domu, to z pełnowartościowym obiadem i kolacją bywa gorzej, bo pracujemy do późna. Często wtedy sięgamy bo szybki i niezdrowy fast food, który negatywnie wpływa na nasze zdrowie. 

Gdzie zamówić danie cateringowe? 

cateringJeżeli nie gotujemy w domu, to najczęściej zamawiamy jedziecie z dowozem do domu. Jest to najczęściej pizza, dania kuchni chińskiej, kebaby, hamburgery i hot dogi. Długotrwałe spożywanie takich potraw negatywnie się odbije na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Innym sposobem na lepsze jedzenie jest żywienie się w restauracjach jednak wiąże się to ze sporym wydatkiem i też nigdy nie mamy pewności co do jakości użytych produktów. Tańszym i pewniejszym sposobem jest catering, który możemy sobie zamówić do domu. Są to dania przygotowywane że szczególną dbałością o szczegóły i tylko ze zdrowych i ekologicznych produktów. Możemy sobie wybrać menu i dopasować dania do naszych ulubionych smaków. Potrawy są pakowane w plastikowe, lub styropianowe pudełka i dostarczane są pod wyznaczony adres. Obiad z cateringu składa się z lekkiej zupy, drugiego dania złożonego z ryby lub mięsa, surówki i porcji kaszy, oraz z deseru. Możemy zamówić także zdrowe smoothie, albo domowy kompot. Na rynku istnieje już coraz więcej firm cateringowych, z których korzystają głównie młodzi ludzie niemający czasu na gotowanie. Obiad możemy szybko zamówić przez internet, albo telefonicznie. 

Jedzenie z cateringu jest popularnie nazywane dietą pudełkową. Możemy sobie zamówić zestaw śniadaniowy, obiadowy, lub kolację. Mogą to być dania spożywane na zimno, albo wymagające podgrzania jeżeli je zamawiamy z wyprzedzeniem. Cena za obiad nie powinna przekroczyć trzydziestu złotych.