Dobra imitacja cegły na ścianach

Każdy z nas chyba lubi przebywać w nowoczesnych pomieszczeniach. Ja bardzo lubię nowe rzeczy. Moje mieszkanie jest bardzo dobrze umeblowane. Każdy szczegół w wystroju jest dopracowany. Ale czasem trzeba coś zmienić. Tak by odświeżyć pomieszczenie. Dobrym wyjściem z sytuacji jest zmiana ścian.

Wybór cegły na ściany

imitacja cegły na ścianieWiększość decyduje się na pomalowanie ścian. Ale ja wolę inne rozwiązanie. Wolę być bardziej oryginalna niż inni. Zdecydowałam się, że chce mieć na ścianie cegłę. Ale przecież nie będę teraz kuć ściany by wydobyć cegły spod tynku, prawda? Chyba zresztą by nikt na taki pomysł nie wpadł. Ale na całe szczęście na rynku można  znaleźć prawdziwe cuda. Wyobraźcie sobie, że bez żadnego problemu możecie mieć imitację cegły na ścianie. Wystarczy kupić odpowiednie kafelki na ścianę. Także imitacja cegły na ścianie nie będzie stanowić problemu. Nie tylko są kafelki do podłóg, na ścianę też się znajdą. Bardzo szybko je się mocuje i gotowe bez żadnego większego wysiłku mamy cegłę na ścianie. W dodatku można wybrać różne rodzaje tej cegły. Ja zdecydowała się na taką czerwoną cegłę. Po jej założeniu nie można było poznać, że to tylko kafelki, a nie prawdziwa cegła. Efekt jest potęgowany tym, że kafelki są wypukłe, więc z daleka czy bliska wygląda to tak jakby na ścianie była cegła. Jak dobrze położycie kafelki, by nie było widać łączeń pomiędzy kafelkami to nikt się nie pozna. Chyba, że komuś powiecie, że to imitacja, ale po co komuś mówić. Jak tylko położyłam te kafelki to moje wnętrze od razu się zmieniło. Teraz jest o wiele lepiej. Dużo też nie zapłaciłam za nie więc, to był dobry interes.

Jeśli chcecie coś zmienić w swoim mieszkaniu to warto pomyśleć nad zmianą wnętrza. Ja na ścianie położyłam cegłę, ale nie taką prawdziwą, tylko jej imitację. Bez problemu można taką znaleźć na rynku. Przez to pomieszczeni nabierze takiego charakteru. Zresztą często też możemy spotkać taką imitację na budynkach, zamiast elewacji ludzie kładą takie kafelki imitujące cegłę.