Dobrej jakości obrus do restauracji

Od kilku lat prowadzimy z mężem małą gastronomię. W ofercie mamy głównie dania kuchni polskiej. Najczęściej naszymi klientami są turyści lub studenci. Mamy przystępne ceny i smacznie karmimy. Z tego też powodu mamy wielu stałych klientów. Bardzo dbamy o wystrój naszej knajpki. Chcemy, żeby było tu przytulnie, tak jak w domu.

Restauracje potrzebują dobrych obrusów

obrusy do restauracjiLokal prowadzimy od ośmiu lat. W tym czasie dwa razy decydowaliśmy się na kompletną zmianę wystroju. Teraz przeprowadzamy tylko zmiany kosmetyczne. Dbamy o to, żeby w naszej restauracji było zawsze czysto i schludnie. Niedawno zmieniliśmy wszystkie obrusy. Współpracujemy z kilkoma firmami, które zajmują się sprzedażą wyposażenia dla gastronomii. W jednej z nich znaleźliśmy obrusy do restauracji. Były bardzo ładne, miały stonowane kolory. Co było dla nas bardzo ważne miały wysoki stopień plamoodporności. Łatwo je wyczyścić i szybko schną. Podczas pierwszego prania bez problemu wszystkie zabrudzenia się sprały. Większość z plam pozostawionych przez gości wystarczy po prostu przetrzeć ściereczką. Obrusów zakupiliśmy dwadzieścia pięć sztuk, żeby mieć na wymianę, jeśli goście by bardzo je zabrudzili. Z punktu widzenia ekonomicznego nie opłaca się nam prać dwóch lub trzech obrusów. Na zapleczu mamy profesjonalną pralkę i suszarkę. Nasi pracownicy bardzo dobrze wykonują swoją pracę i również dbają o wygląd w lokalu. Zatrudniamy dwie kelnerki oraz dwie osoby na kuchni. Każdego dnia w lokalu jestem również ja lub mój mąż.

Mamy dwanaście stolików. Jedna połowa jest dwuosobowa, a druga czteroosobowa. Mamy również wygodne krzesła. Latem wystawiamy kilka dodatkowych stolików na taras. Często mamy komplet gości, szczególnie w porze obiadu. W niedziele wiele osób przychodzi do nas całymi rodzinami, by zjeść smaczny obiad.