Dobry stomatolog z Torunia

Takie mam szczęście, że odpukać- nigdy nie choruję na żadne choroby układu immunologicznego, rzadko kiedy jestem przeziębiona i nic mi nie dolega. Jednak nie można mieć wszystkiego i jakieś problemy muszę mieć. W moim przypadku są to zęby, które nie cieszą się dobrym zdrowiem, sama nie wiem dlaczego.

U najlepszego stomatologa w Toruniu

stomatolog toruńO moje zęby dbam jak nikt inny. Szczotkuję je dwa razy dziennie, nitkuję też ze dwa razy, używam płynu do płukania ust. Poza tym raz w tygodniu według zaleceń robię fluoryzację. Mimo to, zęby mam bardzo kruche i wypadały mi plomby robione na NFZ. Dlatego zaczęłam szukać specjalisty, żeby jakiś porządny stomatolog toruń mógł zająć się kompleksowo moim stanem uzębienia. Jak już postanowiłam chodzić prywatnie, to w takie miejsce, gdzie jest dobry fachowiec, który zna się na swojej pracy. Dlatego wybrałam miejsce, do którego chodzi sam nasz prezydent miasta, bo kiedyś widziałam go pod jednym z gabinetów stomatologa. Pojechałam tam po zapisaniu się na wizytę. Pan stomatolog zrobił mi dokładny przegląd, zapisał na karcie które zęby należy leczyć i podał mi cały cennik z góry i opowiedział o tym, co należy zrobić przy każdym zębie. Okazało się, że jeden ząb musi mieć wkład koronowo korzeniowy, ponieważ był już dość sporo ukruszony, a nie chciałam go wyrywać. Tak więc czeka mnie obecnie dużo wizyt, żeby doprowadzić moje zęby do porządku po wizytach w różnych salonach, w których plomba nie była plombą, a jedynie jakimś byle jakim wypełniaczem na fundusz.

Polecam każdemu zacząć dbać o zęby kiedy jeszcze nie mamy z nimi żadnych problemów. Później, kiedy pojawia się ból i nieprzespane noce z tego powodu, nie jest już za ciekawie. Ja trafiłam na dobrego stomatologa, dzięki któremu moje zęby wracają znów do zdrowia i będę miała piękny uśmiech.