Dokupienie do roweru praktycznej nóżki

Jako że rodzinie nigdy się wyjątkowo nie przelewało to w większości przypadków z bardzo dużym opóźnieniem dostawałem różne rzeczy. Chodzi mi o to, że gdy rówieśnicy mieli coś  konkretnego, to ja nieco odstawałem, bo tego jeszcze nie miałem. Na szczęście miałem bardzo fajną grupę przyjaciół, którzy nie robili z takich rzeczy problemów i nigdy nie dawali mi się źle poczuć w takich sytuacjach.

Rower do jazdy – praktyczne nóżki

praktyczna nóżka rowerowaBardzo ważnym momentem dla mnie, aby móc być bliżej moich przyjaciół, było pojawienie się roweru w moim życiu. Niestety, jego wcześniejszy brak powodował, że wiele wycieczek mnie omijało. Teraz było inaczej. Szybko jednak zdałem sobie sprawę, że mój rower nie do końca ma wszystko to, co rowery znajomych. Kiedy jeździliśmy gdzieś do lasu, nad jezioro, czy gdziekolwiek i schodziliśmy z rowerów, to każdy stawiał je na nóżkach, a ja natomiast musiałem albo rzucać go na ziemię, albo szukać drzewa, o które rower mogę oprzeć. Postanowiłem więc, że sam odłożę sobie pieniądze, by dokupić sobie taką nóżkę. Przeglądając różne oferty w oko wpadała mi praktyczna nóżka rowerowa, która wyglądała zupełnie tak, jak nóżka przy rowerze jednego z moich znajomych. Ona mi się podobała najbardziej i gdy tylko odłożyłem potrzebną kwotę, to od razu ją zamówiłem. Jak kurier przyniósł mi pakunek do domu to praktycznie z miejsca pobiegłem zamontować nóżkę do roweru, by przy najbliższej okazji od razu ją wypróbować.

Teraz już mój rower z praktyczną nóżką nie różni się niczym od rowerów pozostałych chłopaków z naszej paczki. Nie muszę się już bać, że rower sobie jakoś przetrę o drzewo, czy po prostu znowu ubrudzę błotem, bo go położyłem na ziemi. Teraz elegancko mogę go postawić na nóżce i skupić się na spędzaniu czasu z bliskimi.