Doskonały projekt logo

Śmiało mogę nazwać się estetą. Dlatego też, kiedy zakładałem własną firmę, bardzo istotne było dla mnie to, aby zadbać o jej warstwę wizualną. Chciałem prowadzić ją od początku porządnie, dlatego już na starcie chciałem posiadać własną identyfikację wizualną. Nie wyobrażałem sobie rozpoczęcia działalności, bez chociażby zaprojektowanego logo. Wiązałem bowiem z tym projektem spore nadzieje.

Dobre logo to podstawa dla firmy

projektowanie logo w ToruniuKiedy wreszcie zdecydowałem się na założenie własnej firmy, czułem, jakbym robił krok milowy w swojej karierze. Dotychczas byłem pracownikiem korporacji, który każdego dnia chłonął nową wiedzę jak gąbka. Zawsze jednak chciałem posiadać coś swojego, gdzie byłbym sam dla siebie szefem. Do rozwoju własnej firmy bardzo się przykładałem. Miałem gotowy biznesplan, którego ściśle zamierzałem się trzymać. Przede wszystkim, nie zamierzałem oszczędzać na swojej działalności. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem estetą, nawiązałem również współpracę z agencją reklamową. Taką, która w swojej ofercie miała projektowanie logo w Toruniu. Zależało mi, aby była to agencja z mojego miasta, ponieważ chciałem spotykać się z jej przedstawicielami osobiście, a nie przez Internet. Ta współpraca okazała się niezwykle owocna. W krótkim czasie zostało mi zaproponowane rewelacyjne logo, wraz z trzema innymi opcjami. Projekty były tak świetne, że sam nie wiedziałem, na który powinienem się zdecydować.

Współpracę z toruńską agencją reklamową wspominam bardzo dobrze. Przedstawiła mi ona kilka rewelacyjnych projektów logo, a mnie ciężko było się zdecydować na wybór tylko jednego! W końcu jednak się udało. Z pewnością będę miło wspominał tę współpracę i polecał tę firmę swoim znajomym. Warto jest bowiem współpracować z profesjonalistami.