Dostałem na przyjęcie bardzo fajny rower

Przyjęcie to świetna sprawa i już nie mogłem się go doczekać! Dostanę mnóstwo prezentów i na pewno będę zadowolony. Już rodzicom powiedziałem, że chciałbym dostać rower, który od dawna mi się podoba i mama powiedziała, że go na pewno dostanę.

Uwielbiam jeździć swoim nowym rowerem

rowery focusRodzice na kilka dni przed przyjęciem postanowili mnie zabrać na zakupy do sklepu. Dostępne są tam rowery focus i cieszyłem się, że właśnie tam idziemy. To w tym konkretnym sklepie widziałem rower, który tak bardzo mi się podoba i chciałem, żeby kupili mi go rodzice. W sklepie sam zacząłem rozglądać się i sprawdzać gdzie jest ten rower. Znalazłem go od razu mimo, że wszędzie stały rowery focus, których było na prawdę bardzo dużo. W sklepie dostępna jest ta konkretna marka i nawet jakbym tego modelu nie dostał to wiem, że wybrałbym inny rower, który jest również dobry jak ten mój wymarzony. Od razu pokazałem mamie rower i go kupili. Dostałem go dopiero na przyjęcie, ponieważ mama nie pozwoliła mi na nim wcześniej jeździć. Rozumiałem to, ponieważ to przecież prezent. Dostałem na przyjęcie mnóstwo prezentów, ale rower był tym najważniejszym. Od razu poszedłem na podwórko do kolegów i jeździłem prawie do wieczora. Uwielbiam jeździć swoim rowerem i robię to każdego dnia. Mój przyjaciel Maciej też dostał rower na przyjęcie i razem wyruszamy do parku, żeby się ścigać. Rodzice są zadowoleni, że kupili mi prezent, z którego tak bardzo jestem zadowolony. Teraz mam już wszystko i niczego nie potrzebuję tak na prawdę.

Do szkoły zacząłem jeździć rowerem. Nie ma u nas ruchliwych ulic i są ścieżki rowerowe to rodzice poparli mój pomysł. Nie gniotę się teraz w ciasnym autobusie i wygodnie docieram na miejsce. Przed szkołą jest parking i tam trzymam swój rower.