Dron do wykorzystania w fotografii dla początkujących

 

Fotografia to moja pasja, a jednocześnie główne źródło utrzymania. Pierwszy aparat dostałem na osiemnaste urodziny. Był to cyfrowy aparat, pamiętam moje szczęście w tamtym momencie, bo na tamte lata było to coś niespotykanego. Większość osób korzystała z aparatów kliszowych. Później w trakcie studiów kupiłem pierwszą lustrzankę.

Zakup drona idealnego dla początkującego

dron dla początkującychDzięki lustrzance, zacząłem na fotografii zarabiać. Z początku były to nieduże zlecenia wykonania reportażu na imprezach okolicznościowych. Później z czasem zdobyłem tylu zadowolonych klientów, że jakoś moja kariera sama się rozwinęła. Obecnie grafik mam zapełniony na dwa lata w przód. Szczególnie uwielbiam robić reportaże ślubne, a następnie sesje w plenerze. Ostatnio pomyślałem, że warto by było zainwestować w nowy sprzęt. Chciałem oprócz fotografii móc zaproponować swoim klientom nagrywanie z drona. Niestety nie znam się na tym kompletnie, ale wiem że coraz częściej młoda para, która szuka fotografa bądź kamerzysty, dopytuje czy taki dron firma posiada. Na początku postanowiłem zakupić genialny dron dla początkujących. Chciałem się oswoić i nauczyć sterować. Inwestycja od razu w sprzęt z wyższej półki byłaby ryzykowna, bo mogłoby się okazać, że po nieudanym locie ulegnie zniszczeniu. A wtedy byłbym na siebie zły i już na pewno kolejnego bym nie kupił. Dzięki sklepowi internetowemu, który oferuje drony, znalazłem idealny dla mnie. W niskiej cenie, ale o dobrych parametrach, a co najważniejsze prosty w obsłudze.

Po kilku próbach nagrywania okazało się, że jestem w tym naprawdę dobry. Na pewno z czasem kupię sobie dron o lepszej jakości nagrywania, ale ogólnie ten, który posiadam na tę chwilę dla mnie jest zadowalający i już na kolejnym ślubie postaram się go użyć.