Druk folderów reklamowych

Szef ostatnio kazał mi zająć się pewnym tematem. Jestem z tego zadowolona, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam tak odpowiedzialnych zadań. Ostatnio jednak dostałam awans, więc teraz muszę się bardziej wykazywać na nowym stanowisku. Obecne moje zadanie to znalezienie dobrej drukarni.

Było to bardzo odpowiedzialne zadanie

drukarniaMyślę, że w Krakowie, w którym mieszkam, i w którym działa nasza firma, nie będzie to najmniejszym problemem. Orientowałam się już w ofertach, bowiem potrzebujemy konkretnych usług. Chodzi o druk folderów reklamowych. Niebawem nasza firma będzie brała udział w specjalistycznych targach, które odbędą się tu, w Krakowie. Żeby klienci mogli zobaczyć, czym się zajmujemy, szef wymyślił właśnie druk katalogów. Tam znajdą się nasze poprzednie projekty, z których jesteśmy dumni. Mam nadzieję, że drukarnia, którą znajdę naprawdę się przyłoży. Mam trochę stres, czy wszystko się uda, ale z drugiej strony, dlaczego nie? Na razie mam upatrzoną jedną drukarnię, która oferuje także druk książek. Pomyślałam sobie, że skoro drukują nawet jakąś literaturę, to na sto procent dobrze wykonają katalogi. Obym się nie pomyliła. Dla bezpieczeństwa postanowiłam jeszcze trochę poszperać w internecie w poszukiwaniu nieco innych ofert. Myślę, że zaprezentuję szefowi kilka i niech on powie, co o tym myśli. Ceny są bardzo różne, więc można wybierać. Nie chcę szukać najtańszej firmy, bo wtedy wiadomo, że jakość może być bardzo słaba. Myślę, że najlepiej sprawdzi się drukarnia ze średniej półki.

Szef wtedy nie powie, że przesadziłam z ceną, ale też nie uzna, że wybrałam jakąś taniochę. Myślę, że poszukiwania dobrze mi idą i mam nadzieję, że szef doceni moje starania. Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby wszystko się udało i abyśmy na tych targach dobrze wypadli. Wtedy będzie super.

Czytaj więcej na: www.drukarnialuxor.pl