Eleganckie i wyjątkowe zaproszenia ślubne

Planując przyjęcie weselne na pierwszym miejscu należy ustalić termin i miejsce imprezy, a następnie zamówić zaproszenia dla wszystkich gości. Te niepozorne kartki odgrywają kluczową rolę, ponieważ są pierwszą ślubną dekoracją oraz zdradzeniem bliskim osobom wybranego motywu przewodniego wesela. Co jednak w sytuacji, gdy para młoda jeszcze nie do końca wie, jak będzie przystrojona sala, a zaproszenia trzeba już wysłać?

Jakie zaproszenia na ślub wybrać?

ekskluzywne zaproszenia ślubneW taki niekomfortowych sytuacjach najlepiej postawić na tradycyjne wzory i kolory zaproszeń. Idealnie sprawdzą się tutaj ekskluzywne zaproszenia ślubne, które wpasują się niemal w każdy klimat przyjęcia, a także będą dobrze się prezentować podczas ich wręczania rodzinie oraz znajomym. Należy pamiętać, żeby rozpocząć wysyłanie zaproszeń maksymalnie na 3 miesiące przed datą ślubu. Warto również podkreślić, że wewnątrz zaproszenia może znaleźć się wiele dodatkowych i zarazem kluczowych informacji, m.in. na temat wymaganego stroju czy oczekiwań względem prezentów oraz bukietów (często są one zastępowane kuponami na loterię czy pluszakami lub karmą dla zwierząt). Zaproszenia powinny zostać dopasowane nie tylko do charakteru planowanej imprezy, ale również stylu życia przyszłych małżonków, m.in. wyznawanych wartości, poczucia humoru czy wspólnych pasji.

To ważne, aby nie ignorować kwestii zaproszeń i przyłożyć się do och zaprojektowania – można tutaj postawić na gotowe rozwiązanie proponowane przez sprzedawcę lub zamówić w pełni indywidualny projekt, który z pewnością będzie się wyróżniał i stanie się zarazem wyjątkową pamiątką dla gości oraz pary młodej. Często w zaproszeniu umieszcza się wspólne zdjęcie narzeczonych – najlepiej by było zrobione przez profesjonalnego fotografa.