Garnitury szyte na miarę

 

Dorosły mężczyzna powinien posiadać przynajmniej jeden dobrze dobrany garnitur. Oczywiście jedni panowie ze względu na pracę, będą potrzebowali więcej kompletów, innym wystarczy jeden dobry, który spokojnie będzie służył latami. Garnitur powinien być dobrze dobrany, najlepiej gdy będzie uszyty na miarę.

Korzyści z posiadania garnituru szytego na miarę

garnitur na miarę warszawa cenaKupując garnitur w sklepie, rzadko kiedy uda nam się dobrać garnitur do naszej sylwetki. Garnitury gotowe są oparte na standardowych i uśrednionych rozmiarach. Jednak każdy człowiek ma inną budowę ciała. O ile przy wyborze bluzy lub kurki różnice te nie mają takiego znaczenia, to przy garniturze są mocno widoczne. Mówimy, że garnitur leży dobrze, gdy jest odpowiednio dopasowany do mężczyzny – nie jest za bardzo opięty, ani nie wisi. Rękawy sięgają nieco powyżej nadgarstka, a spodnie mają dobrą długość. Całość daje efekt doskonałego zgrania – wtedy możemy powiedzieć, że dany garnitur jest uszyty na konkretnego mężczyznę. Panowie, którzy mają standardowe sylwetki zdecydowanie łatwiej znajdą dobrze skrojony garnitur w sklepach. Jednak wielu mężczyzn nie ma tego szczęścia. Są zbyt wysocy albo niscy – wtedy dobrym rozwiązaniem będzie uszycie garnituru na miarę. Garnitur na miarę Warszawa cena jest wyższa niż w przypadku zakupu garnituru w sklepie, jednak dobrze skrojony garnitur jest wart swojej ceny. Uszyty z dobrych materiałów, przez doświadczonego krawca będzie nam służył latami i będziemy się w nim czuć bardzo komfortowo. Dobrze uszyty garnitur nadaje pewności siebie i sprawia, że cieszymy się z okazji na jego założenie.

Warto zdecydować się na uszycie garnituru skrojonego do naszych potrzeb. Mając niestandardową sylwetkę, nie musimy czuć się źle w garniturze – wręcz przeciwnie, taki ubiór sprawi, że nasze atuty będą lepiej widoczne.