Gdzie na Mokotowie znajdę psychologa dziecięcego?

Zawsze wydawało mi się, że dobrze chronię swoje dziecko przed tym, co dzieje się w domu. Chociaż miałam na głowie ciężki rozwód i przeprawę z rodzicami, którzy nie akceptowali mojego dziecka, miałam nadzieję, że większość tych spraw nie dociera do dziecka. Szybko jednak przekonałam się, że moje dziecko jest mądrzejsze niż mi się wydawało i dobrze zdaje sobie sprawę z sytuacji wokół niego.

Poszukiwania uznanego psychologa dziecięcego

uznany psycholog dziecięcy MokotówW pewnym momencie usłyszałam bardzo alarmujące teksty z jego ust. Powiedział mi, że nikt go nie kocha, jest dla całej rodziny kulą u nogi i lepiej byłoby gdyby go nie było. Po tym co usłyszałam nie mogłam postąpić inaczej, jak zapisać go do dobrego psychologa. Całe szczęście w okolicy naszego miejsca zamieszkania przyjmował uznany psycholog dziecięcy Mokotów to dzielnica Warszawy na terenie której mieścił się jego gabinet. Swoim małym pacjentom proponował on skuteczne psychoterapie, które nie przypominały tych, do których przyzwyczajeni są dorośli. Wizyta u psychologa dziecięcego połączona była z dobrą zabawą, a także szczerymi rozmowami. Psycholog dbał o to, aby dzieci samodzielnie się przed nim otworzyły i absolutnie na nie naciskał. Dzięki temu był on lubiany przez małych pacjentów, a także przez ich rodziców, z którymi zawsze rozmawiał po sesjach z dziećmi. Całe szczęście miał on szybkie terminy.

Dzięki temu udało mi się zapisać moje dziecko na pierwszą wizytę u niego, jeszcze w tym samym tygodniu. Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Psycholog z pełnym zaangażowaniem podszedł do problemów mojego dziecka i po długiej zabawie i rozmowie z nim oraz ze mną zaproponował skuteczną terapię. Sesje z psychologiem miały odbywać się raz w tygodniu. W drugiej fazie terapii, można było zejść do jednej sesji raz na dwa tygodnie.