gry planszowe

Gra na prezent urodzinowy

Zbliżają się urodziny mojej córki. To już ostatnia chwila na zakup prezentu. Pomysł ogólny mam od dawna, ale konkretnie, to jeszcze nie wiem, co jej kupić. Muszę zdecydować się na coś w tym tygodniu, bo w niedzielę organizujemy imprezę urodzinową.

Jaką grę najlepiej wybrać?

gry planszoweWiktoria bardzo lubi gry planszowe, dlatego myślę, że dobra gra tego typu sprawdzi się świetnie, ale… Mamy ich w domu sporo, dlatego chyba mam problem z wybraniem kolejnej. Byłam w ubiegłym tygodniu w sklepie i nic mnie nie zainteresowało. Gry, które proponował mi sprzedawca, albo już mamy, albo mnie nie przekonują, albo są poza moim zasięgiem cenowym. Wpadła mi w oko jedna gra planszowa znaleziona w sklepie internetowym, szkoda, że jest już za późno by ją zamówić. Pytałam o nią w dwóch sklepach stacjonarnych i niestety, nie mają jej. Pomyślałam więc, że może Wy zaproponujecie mi jakąś fajną planszówkę dla pięciolatki? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, którego realizacji się obawiam. Może by tak tym razem celować jednak w gry karciane? W sumie to, że do tej pory Wiktoria wolała gry planszowe, może wynikać z faktu, że nie dostarczyłam jej odpowiedniej gry karcianej. Co o tym sądzicie? Są jeszcze łamigłówki. Nie mamy w domu żadnej, więc pora to zmienić. Będąc w sklepie nie rozejrzałam się wśród nich, ale jutro to zrobię. Tylko co, jeżeli ten rodzaj zabawy zupełnie jej nie podpasuje?

Chciałabym, żeby prezent spodobał się mojej córce, w końcu to wyjątkowa okazja. Jeżeli nie znajdę żadnej fajnej gry w sklepie stacjonarnym, będę musiała kupić jakąś lalkę, albo figurki, czy też innego rodzaju zabawkę. Wolałabym jednak pieniądze wydać na bardziej rozwijający prezent. 

Czytaj więcej na: https://www.moriongames.pl/