Interaktywna małpka dla dziecka

Wszechstronna stymulacja jest niezmiernie ważna dla małego dziecka. Najcenniejsze co możemy dać naszemu dziecku, to miłość, wychowanie i edukację. Dzieci uczą się przez zabawę, więc warto je otaczać mądrymi zabawkami, które go rozwiną.

Co potrafią zrobić małpki interaktywne?  

małpka interaktywnaZabawki oddziałują na wszystkie zmysły dzieci. Jedne pobudzają wzrok, inne stymulują dotyk, a jeszcze inne, rozwijają umiejętności motoryczne dziecka. Nowością na rynku jest małpka interaktywna, która potrafi wykonać aż czterdzieści reakcji. Jest wykonana ze specjalnego lekkiego tworzywa, które jest bezpieczne dla małego dziecka. Posiada bardzo chwytne cztery łapki i długi ogon. Dodatkowo potrafi poruszać głową, a nawet oczkami i wydawać przeróżne dźwięki od gruchania, śmiania, do nawet śpiewania. Możemy ją zawiesić do góry nogami w zasięgu dziecka, żeby zaczęła się bujać i chichotać. W zależności od pozycji w jakiej ją umieścimy, będzie wydawała różne dźwięki. Małpkę możemy nałożyć na palec, gdyż ma tylko trzynaście centymetrów wysokości i jest bardzo lekka. Jest ona przeznaczona dla dzieci od piątego roku życia, gdyż mniejsze maluchy mogłyby sobie nią wyrządzić krzywdę. Wewnątrz ma wbudowane dwa sensory ruchu i dźwięku, dzięki którym może być tak interesująca dla dziecka. Można ją zabrać ze sobą do szkoły, przyczepić do plecaka, czy komputera, albo lampki na biurku. Maluchy lubią zabawki, które wchodzą z nimi w interakcję, bo są bardziej interesujące. Zabawka ta, została w tym roku uznana za jedną z najlepszych.

Jeżeli nie wiemy co kupić na prezent naszemu pięcioletniemu, lub starszemu dziecku, to interaktywna małpka z pewnością mu się spodoba. Dostaniemy ją w większości dobrych sklepów zabawkowych, albo w sklepach internetowych. Kosztuje około osiemdziesięciu złotych.