Inwestycja w filmy

Kiedy zatrudniłem się w jednej agencji specjalizującej się w tworzeniu filmów reklamowych dla różnych klientów z różnych branż nie wiedziałem, że jest to takie złożone zadanie. Owszem, czasem widziałem niektóre filmy i na pewno do ich produkcji zaangażowane było sporo osób, jednak nie spodziewałem się tego, że jest nawet kilka działów, które odpowiadają za ten sam film reklamowy i wszystko trzeba bardzo dokładnie zgrać w czasie.

Jak zlecić produkcję filmów

produktowe filmy promocyjne dla firmKiedy pierwszego dnia szef oprowadził mnie po wszystkich działach już wiedziałem, że filmy reklamowe będą tym, czym będę się zajmował przez najbliższe kilka miesięcy. Zawsze w sumie chciałem pracować z klientem przy tak kreatywnych rzeczach, jak filmy reklamowe. Tym bardziej, że codziennie zgłaszało się do nas wielu klientów z różnych branż, którzy zainteresowani byli przede wszystkim stworzeniem jakiegoś filmu promującego usługi, czy też produkty. Możliwości jeśli chodzi o taką promocję było bardzo dużo i praktycznie mogliśmy wymyślić albo produktowe filmy promocyjne dla firm tworzone jedynie w specjalistycznym oprogramowaniu, albo mogliśmy też wykorzystywać kamerę i wyjść w teren. Często zgłaszały się do nas firmy, które chciały zlecić film reklamowy z okazji uruchomienia nowego produktu, czy też usługi dla klientów. W takich wypadkach zajmowaliśmy się wszystkim w odpowiedni sposób i mogliśmy zaproponować klientom filmy reklamowe w naprawdę dobrej cenie.

Z dnia na dzień posiadaliśmy coraz więcej zamówień na takie realizacje, co nas bardziej cieszyło, gdyż z jednej strony mogliśmy się rozwijać, a z drugiej jednak nasza firma dobrze prosperowała. Filmy reklamowe oferowane przez nas zawsze wymienialiśmy zgodnie z tym, jakie firma miała potrzeby. Im więcej efektów, tym na pewno pracy było więcej, jak i cena rosła.