Jak bezpiecznie przedłużyć włosy?

Niejedna kobieta marzy o posiadaniu długich włosów, jednak niestety nie każdej z nas włosy rosną na tyle szybko, aby osiągnąć względem nich upragnione rezultaty w przeciągu roku, czy nawet dwóch. Samo zapuszczanie włosów też nierzadko nie daje nam gwarancji, że ten proces się powiedzie. Dlatego wiele kobiet zaczyna korzystać z nowoczesnych zabiegów ich przedłużania.

Najlepsza metoda przedłużania włosów

profesjonalne przedłużanie włosów metodą ultradźwiękowąCzekając, aż nasze włosy wreszcie urodną do upragnionej długości tak naprawdę możemy się w ogóle tego nie doczekać zwłaszcza, gdy są one w słabej kondycji. Częste podcinanie końcówek z jednej strony na pewno im pomoże, a z drugiej wydłuży jeszcze bardziej ten okres oczekiwania na ich wzrost. Ponadto szukanie odpowiednich kosmetyków, które poprawią ich stan wiąże się z dosyć sporymi kosztami oraz eksperymentowaniem, które może wyjść, a może wręcz zaszkodzić naszym włosom. Bywa i też tak, że nie zawsze mamy pełną kontrolę nad włosami ponieważ nawet, gdy używamy dobrych kosmetyków, negatywny wpływ na ich stan wciąż może mieć twarda woda, czy zanieczyszczenia powietrza. Wiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę i zwyczajnie przestaje walczyć, a w zamian decyduje się na profesjonalne przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową która obecnie uważana jest za jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych dla naszych włosów. Metoda ta nie wymaga użycia ciepła, ani też w żaden sposób nie obciąża naszych włosów toteż doskonale nadaje się dla tych kobiet, które posiadają cienkie i łamliwe włosy.

Przedłużanie włosów tym sposobem polega na połączeniu pasemek naszych włosów z doczepianymi przy użyciu specjalnego urządzenia emitującego fale, które wpływają na powstanie ciśnienia oraz drań tworzących łączenia. Te z kolei są praktycznie niewyczuwalne na głowie i co ważniejsze są prawie niewidoczne, co pozwala nam związywać włosy do góry, czy tworzyć jakiekolwiek fryzury nie martwiąc się, że miejsca w którym nasze włosy łączą się z doczepianymi będą nieestetycznie widoczne.