Jak optycznie wyszczuplić sylwetkę?

Dbanie o zdrowie i piękny wygląd to nie tylko odpowiednia dieta, ale i działanie na ciało od zewnątrz. Możemy dostać wiele specyfików i produktów w aptekach czy drogeriach, które są reklamowane jako wyszczuplające czy antycellulitowe. Czy dają one jednak pożądany przez nas efekt? Jakie z nich są najlepsze i warte naszej uwagi?

Test bandaży wyszczuplających sylwetkę

specjalne bandaże wyszczuplająceJest wiele sposobów na optycznie zmniejszenie talii, wyszczuplenie sylwetki czy wydłużenie nóg. Z dostępnych na rynku preparatów, które wyszczuplają, mamy na przykład balsamy rozgrzewające. Jest to jednak mało skuteczne rozwiązanie, ponieważ działają one tylko w połączeniu z aktywnością fizyczną, pomagając zmniejszać obwody danych partii ciała. W potrzebie doraźnego wyszczuplenia i wygładzenia na przykład brzucha czy ud, dobrze sprawdzą się specjalne bandaże wyszczuplające. Dają one niesamowite efekty i co najważniejsze, działają od razu. Efekt szczupłych nóg czy brzucha widać gołym okiem! Bandaże wyszczuplające pomagają nie tylko optycznie pomniejszyć nasze mankamenty, ale i działają prozdrowotnie dla naszego ciała. Sprawdzą się one szczególnie dla osób z żylakami, ponieważ uciskają obrzęk i redukują uczucie „ciężkich nóg”. Bandaże wyszczuplające najczęściej noszone są przez panie w pasie, by wyszczuplić lub wydobyć talię z prostej i bezkształtnej sylwetki. Świetnie spłaszczają też odstający brzuszek oraz fałdki.

Gdzie zatem kupić bandaże wyszczuplające? W każdej aptece lub w sklepach internetowych. Czasami można je również dostać w drogeriach lub w dużych supermarketach na dziale z bielizną wyszczuplającą. Uciskowe bandaże mogą też być dostępne w formie rajstop, skarpetek, spodenek czy kombinezonu na całe ciało, więc każda z pań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.