Jakie rowery sprzedaje Romet?

Nie ma co ukrywać, niemal każdy kto mieszka w naszym kraju kilka lat, na pewno zdążył poznać firmę Romet. Zresztą jest ona popularna nie tylko w granicach naszego kraju, ale rowerów tej marki używają znamienici sportowcy, w tym kolarze oraz zawodnicy cyklu MTB. 

Górskie Mustangi od Rometu 

romet mustangJeżeli planujemy zakup roweru górskiego, to warto zwrócić uwagę na ofertę Rometu, bowiem jeśli chodzi o rowery górskie i szosowe, to ta firma jest zdecydowanie godna uwagi. Najpierw jednak powinniśmy określić kwotę, jaką zamierzamy przeznaczyć na rower i jeżeli jest ona nie większa niż trzy tysiące, to najlepszym wyborem wydaje się być Mustang. Jedna z bardziej popularnych propozycji od Rometu, która świetnie się przyjęła zarówno na rodzimym, jak i europejskim rynku. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem za dwa i pół tysiąca dostajemy naprawdę dobry rower, w którym znajdziemy markowy osprzęt, dwudziesto-dziewięcio calowe koła, solidny amortyzator oraz hydrauliczne hamulce tarczowe. Warto też dodać, że konstrukcja oparta jest na aluminiowej, lekkiej, ale wytrzymałej ramie. Dzięki temu waga roweru jest nieco mniejsza i lepiej się go prowadzi. Konkurencja nie jest nam w stanie zagwarantować tak dobrze i kompleksowo wyposażonego roweru, w tak niskiej cenie, jak Romet Mustang. No i nie ma się czemu dziwić, wszak Romet jako rodzimy producent, może sobie na to pozwolić. Poza tym trzeba narzucać swoje zasady, jeśli przyszło konkurować z najlepszymi firmami z branży rowerowej. Ten, jak i inne modele, możemy zakupić w sklepie internetowym producenta.

Nie wszyscy rowerzyści są przekonani do rodzimych producentów rowerów, ale najczęściej wynika to z braku doświadczeń z ich sprzętem oraz pewnego rodzaju przeświadczenia, że zachodnie marki są bardziej prestiżowe. W przypadku niektórych tak jest, ale i Romet dąży do takiej pozycji rynkowej.