Koczyki w kształcie skrzydełek

Z okazji osiemnastych urodzin mojej młodszej siostry zdecydowałam, że zakupie jej jakiś bardzo wyjątkowy prezent, który idealnie będzie do niej pasował. Chciałam, aby było to coś naprawdę kobiecego skoro moja siostra właśnie miała przekroczyć tę magiczną liczbę osiemnastu lat. Zdecydowałam się na zakup kolczyków, które znalazłam w jednym ze sklepów internetowych.

Sklep z pięknymi kolczykami

kolczyki celebrytki złote 585Osiemnaste urodziny to idealny moment, aby podarować bliskiej osobie prezent, który powie więcej niż tysiąc słów. Moja siostra jest mi bardzo bliska dlatego chciałam, aby podarunek ode mnie był jak najbardziej wyjątkowy i aby doskonale pasował do tego, jak cudowną osobą dla mnie jest moja młodsza siostra. Bardzo długo szukałam pomysłu i przeglądałam różne inspiracje w necie w nadziei, że w mojej głowie pojawi się jakiś pomysł. Tak też się stało ponieważ jednym z pomysłów na prezent o jakich czytałam była wyjątkowa biżuteria. Wtedy też wpadłam na pomysł, że kupię siostrze jakieś przepiękne kolczyki ponieważ ona bardzo uwielbia ten rodzaj biżuterii. W jednym ze sklepów online znalazłam to, czego dokładnie szukałam, czyli prześliczne kolczyki celebrytki złote 585 w kształcie skrzydełek. Były to niezwykle subtelne kolczyki, a skrzydełka przypominały swoim wyglądem skrzydła anioła. Kimś takim jest dla mnie moja siostra, więc wiedziałam, że prezent będzie jak najbardziej odzwierciedlał to, na czym mi najbardziej zależało.

Kolczyki przyszły zapakowane dodatkowo w przepiękne prezentowe pudełeczko. Na żywo były jeszcze piękniejsze i dzięki temu, że zamówienie tak szybko do mnie dotarło miałam jeszcze trochę czasu do urodzin siostry, więc postanowiłam z tego samego sklepu zakupić jej również złoty wisiorek do kompletu. Moja siostra była zachwycona prezentem i z tego co zauważyłam, najczęściej noszoną obecnie biżuterią jest ta, którą jej podarowałam z okazji urodzin.