Kokon z bawełny minky dla niemowlaka

 

Kiedy zaszłam w drugą ciążę byłam niesamowicie szczęśliwa. Kocham dzieci i kiedy urodziłam pierwszą córkę to wiedziałam, że kiedyś na pewno doczeka się ona rodzeństwa. Z maluszkami jest tak, że do ich narodzin trzeba się naprawdę dobrze przygotować. Jednym z zadań jest chociażby kupno kocyków, w moim przypadku przed narodzinami miałam zamiar kupić kilka koców minky.

Minky to niesamowicie miły w dotyku materiał

kokony minky bawełnaMoja starsza córka jako niemowlak nie rozstawała się ze swoim kocykiem wykonanym z minky, a więc wiedziałam, że i dla Julci muszę kupić kocyk tego typu. Zresztą nawet teraz choć ma już pięć lat to ma w swoim łóżku zawsze kocyk wykonany z tego niezwykle przyjemnego materiału – w cieplejsze dni służy jej on za kołdrę. Zanim jednak zabrałam się za zakupy kocyków dla mojego maleństwa, które miało niedługo przyjść na świat dowiedziałam się o produkcie, o którym wcześniej nie miałam pojęcia, mianowicie o kokonie minky dla niemowlęcia. Bardzo spodobał mi się pomysł wykorzystania znanej ze swojej miękkości bawełny minky w takim produkcie. Szybko wpisałam w wyszukiwarkę „kokony minky bawełna” by znaleźć jakiś ładny kokon dla Julii. Jeżeli chodzi o sam kokon dla niemowlaka to przypomina mi on trochę rożek. Może niekoniecznie jeżeli chodzi o wygląd ale o funkcje jakie spełnia, bo też ogranicza trochę przestrzeń mojej córki (przez co jest ona bezpieczniejsza) i przyjemnie. Kokon jest oczywiście niesamowicie miękki, ale wiedziałam, że tak będzie ponieważ taki jest materiał minky.

Kupiłam dwa kokony i wykorzystuję je w różnych sytuacjach. Świetnie nadają się one do wózka, ale i oczywiście łóżeczka. Ja czasami nawet kładę małą w takim kokonie na podłodze na dywaniku kiedy składam pranie. Oprócz tego nie mogłam nie kupić też kilku kocyków minky. Zarówno kokony i jak i kocyki mają takie urocze wzory, że aż ciężko się powstrzymać. Jest to jednak przedmiot, który nie ważne w jakiej ilości to na pewno się przyda.