Komfort stadionowych siedzisk

Jestem zapalonym kibicem. Moją ulubioną drużyną jest polska, stołeczna drużyna piłkarska, która rokrocznie jest w czubie tabeli Ekstraklasy. Dlatego też, rzeczą dziwną nie jest fakt, że w weekendy czas spędzam, albo na stadionie przy Łazienkowskiej, albo na stadionach klubów, z którymi akurat mierzy się Legia. Czas ten spędzam wspólnie ze swoim synem, który pasję do futbolu zdecydowanie odziedziczył po mnie. 

Wygodne siedziska stadionowe są bardzo ważne

siedziska na stadionyWspólnie z dzieckiem zawsze zajmujemy miejsce w bezpiecznej części trybun. Jesteśmy oddani drużynie, ale jesteśmy też totalnie przeciwni wrogości wobec innym drużynom. Uważamy, że piękno futbolu obliguje kibiców do wzajemnego szanowania się. Szkoda, że tego zdania nie są wszyscy kibice. Wtedy może świat byłby piękniejszy, a piłka nożna jeszcze bardziej łączyłaby ludzi. Mając za sobą wizyty na wszystkich stadionach drużyn grających w Ekstraklasie, mogę uznać się za prawdziwego jej fana. Zawsze jesteśmy z synem pełni podziwu dla projektantów stadionów, którzy dbają o detale. Największy podziw budzą w nas siedziska na stadiony. Nierzadko odpowiednie ich kolory układają się w nazwę drużyny, albo i jej herb. Jest to zdecydowanie widok zapierający dech w piersiach. Bardzo lubię jako jeden z ostatnich opuszczać stadion, by móc ze spokojem zrobić zdjęcie niczego innego jak trybun. Uważam bowiem, że jest to część stadionu, której estetyka i dbałość o szczegóły mają kolosalny wpływ na jego całokształt i ogólne wrażenie, które sprawia. 

Bardzo cieszę się z każdej wizyty, czy to na stadionie przy Łazienkowskiej, czy też na innych stadionach rozlokowanych w całej Polsce. Za każdym razem robię sobie wtedy pamiątkowe zdjęcie i zapisuję obecność na kolejnych meczach ulubionej drużyny. Póki co nie opuściłem żadnego spotkania i mam nadzieję, że tak pozostanie.