Komplety do łóżeczka dla córki

Przed porodem stwierdziłam, że chciałabym kupić komplet do łóżeczka dla mojej córeczki, Helenki, która miała niedługo przyjść na świat. Udałam się więc do pobliskiego centrum handlowego. Niestety w galerii nic mi się nie podobało – jakość materiału, z którego była uszyta kołderka i poduszki mi się nie podobała.

Przypadkowo znalazłam sklep z pięknymi kompletami do łóżeczka

wyjątkowe komplety do łóżeczka dla niemowlątPo wyjściu z galerii postanowiłam udać się na krótki spacer. Przechodząc ulicą znajdująca się niedaleko centrum handlowego przypadkowo znalazłam naprawdę świetny sklep z artykułami dla dzieci. Były w nim ubrania ale też i różnego rodzaju akcesoria oraz tekstylia. Asortyment był naprawdę zróżnicowany pod każdym względem. W sklepie tym znalazłam naprawdę wyjątkowe komplety do łóżeczka dla niemowląt. Część z nich była ręcznie szyta, a ja lubię kupować takie produkty, które nie dosyć, że są ręcznie wykonywane, to ich autorzy są z Polski. Lubię wspierać polskie produkty i polskich artystów oraz rzemieślników. Wybrałam dwa komplety do łóżeczka dla mojej córki. Oba były niesamowicie miękkie i bez problemu na pierwszy rzut oka można było zobaczyć, że są one wykonane bardzo starannie i porządnie. Jeden komplet jest różowo-biały w groszki. Drugi komplet jest miętowy we wzór serduszek i gwiazdek. Oba komplety są po prostu prześliczne.

Choć kupiłam tylko tylko dwa komplety do łóżeczka dla Helenki to z pewnością pojawię się niedługo w tym sklepie. Teraz już kiedy urodziłam córkę, wiem już, że są one bardzo dobre dla niej i jej delikatnej skóry. Cieszę się, że podczas mojej pierwszej wizyty w tym sklepie kupiłam dwie kołderki i poduszkę, a nie tylko jedną. Chociaż mam inne komplety do łóżeczka to jak tylko mogę często piorę, te które kupiłam i je używam, bo są tak dobre.