Kto w Poznaniu wykonuje masaże ajurwedyjskie?

Miałam już serdecznie dosyć tych wszystkich stresów w moim życiu. W pracy mi się nie układało, miałam coraz większy problem ze spłatą wszystkich zobowiązań, a do tego jeszcze zostawił mnie mąż. Musiałam sama poradzić sobie z piątką dzieci, z czego dwoje miało problemy prawne. Ten stres zaczął odbijać się nie tylko na moim samopoczuciu, ale także zdrowiu.

Znalazłam najlepsze masaże ajurwedyjskie

masaż ajurwedyjski w poznaniuMoja przyjaciółka w końcu mną „potrząsnęła”. Powiedziała, że nie mogę tak żyć, bowiem prędzej czy później się zamęczę. Powinnam trochę odpocząć i znaleźć chociaż chwilę dla siebie. Przyznam szczerze, że ta wizja mi się spodobała, ale przede wszystkim musiałam zastanowić się nad tym, jak chciałabym ten czas spędzić. W końcu doszłam do wniosku, że najbardziej przydałby mi się masaż. Wtedy przyjaciółka podpowiedziała mi, żebym zapisała się na masaż ajurwedyjski w Poznaniu. Dowiedziałam się od niej, że jest to bardzo relaksujący masaż całego ciała, który może trwać od pół godziny do nawet stu osiemdziesięciu minut. Podczas takiego masażu relaksuje się zarówno ciało, jak i psychika. Zazwyczaj odbywa się on w ciszy przez jednego lub dwóch masażystów, którzy do masowania używają całych dłoni i przedramion przez co masaż jest dokładny, precyzyjny i delikatny. Warto również zwrócić uwagę na to, że zazwyczaj używa się do niego specjalnych olejków eterycznych, które dodatkowo wzmagają poczucie zrelaksowania się.

Postanowiłam skorzystać z takiej formy odstresowania się. Nie wahałam się dłużej tym bardziej, że w mojej okolicy, praktycznie w samym centrum Poznania znajdował się bardzo dobry salon masażu ajurwedyjskiego, gdzie można się było zapisać na takie masaże, wykonywane przez doświadczonych i niezwykle wysoko wykwalifikowanych masażystów.