Kupno komputera za 3000 złotych

Ostatnio mój synek powiedział, że chciałby dostać nowy komputer, ponieważ stary jest bardzo wolny i nie może na nim grać w gry. Okazało się, że nawet sprawdził on już ceny różnych komputerów na rynku i wybrał jeden model, który bardzo mu się spodobał. Poprosiłem, żeby mi wytłumaczył, dlatego uważa że ten komputer do gier będzie najlepszy.

Znaleźliśmy optymalny komputer do grania w gry

komputer do gier za 3000Synek pokazał mi, jego zdaniem najlepszy komputer do gier za 3000 złotych. Wytłumaczył mi, że ma on bardzo dobrze podzespoły takie jak procesor, karta graficzna i dużą ilość pamięci RAM, którą można w przyszłości rozbudować o jeszcze mocniejsze kości RAM. Dodatkowo ma on zamontowany szybki dysk twardy, dzięki czemu mamy pewność, że komputer nie będzie się zacinał nawet jeśli będzie włączonych kilka programów jednocześnie. Muszę przyznać, że mój syn faktycznie znalazła bardzo dobry komputer w tej cenie. Jestem przekonany, że w tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Od razu zdecydowałem się zakupić synowi ten komputer. Zamówiliśmy go przesyłką kurierską. Miał do nas przyjść już za kilka dni. Po niecałym tygodniu komputer, już zmontowany został do nas dostarczony. Wystarczyło go podłączyć do prądu i włączyć. Działała bez zarzutu. Byłem z tego powodu bardzo zadowolony. Miał solidne chłodzenie, dlatego trzymał bardzo dobre temperatury i nie przegrzewał się.

Byłem zadowolony również z jakości zasilacza, który posiadał. Ważne było odpowiednie zabezpieczenie, które gwarantowało że nawet gdyby w gniazdku doszło do spięcia przewód nie przepali się i nie uszkodzi tym samym żadnych podzespołów w komputerze. Był on również odpowiednio wentylowany, dlatego w środku nie zbierał się zbytnio kurz, co było ważne dla utrzymania odpowiedniej czystości urządzenia.