Kupno personalizowanych świeczek na wesele

Pracuję jako wedding planner. Zajmuje się organizacją wesel. Ostatnio jedna para młoda, z którą współpracuje zażyczyła sobie, żeby na stołach podczas wesela zamiast bukietów kwiatów poustawiać świece. Nie byłoby w tym zadaniu nic trudnego, gdyby nie fakt, że to nie mogły być jakikolwiek świece. To musiały być personalizowane świeczki, które w dodatku będą wykonane z wegańskiego wosku.

Poszukiwania personalizowanych świec zapachowych

świece zapachowe personalizowanePotrzebne mi więc były świece zapachowe personalizowane. Na szczęście bardzo szybko udało mi się znaleźć lokalną artystkę, która zdecydowała się wykonać takie świeczki. Miały one zostać wykonane z wysokojakościowe wosku sojowego, który był niezwykle wydajny, a przy tym wegański. Wykonane przez nią świeczki miały być perfumowane za pomocą naturalnych olejków eterycznych, co gwarantowało delikatny zapach, który będzie unosił się w całym pomieszczeniu przez cały czas, gdy świeca będzie się palić. Świeczki miały być zamknięte w specjalnych, szklanych słoiczkach, które można było poddać recyklingowi. Na słoiczku miała znaleźć się personalizowana naklejka z imionami pary młodej oraz datą ich ślubu. Kiedy miałam już gotowy projekt świeczki, pokazałam go parze młodej, której od razu pomysł takiej personalizacji bardzo się spodobał. Dodatkową zaletą było to, że koszt jednej takiej świeczki był naprawdę niski.

Bardzo się cieszę, że udało mi się tak szybko zorganizować takie produkty na wesele tej pary młodej. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznego wyglądu zamówionych świec. Mają one naprawdę piękny kwiatowy zapach, a także po weselu będą stanowić wyjątkową pamiątkę z tego dnia. Młodej parze bardzo spodobała się zarówno jakość świec, jak i pomysł z personalizacją. Ja też jestem bardzo zadowolona z ich zakupu.