Markowa kostka brukowa

Jednym z wiodacych producentów kostki brukowej na rynku jest firma Drogbruk, która istnieje już od bardzo wieku lat. Na przestrzeli kilku dekad, firma ta wypracowała swoje indywidualne procedury i normy, które zapewniają doskonałej jakości produkt końcowy.

W jakim kolorze są dostępne kostki brukowe?

drogbruk kostkaUłożenie podjazdu, ścieżki wokół domu czy basenu w ogrodzie z kostki brukowej jest dziś modnym i nowoczesnym rozwiązaniem, z którego skorzystało już bardzo wiele osób. Tego typu materiał budowlany jest wykorzystywany także w przestrzeni publicznej jako chodnik, ponieważ jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Drogbruk kostka brukowa jest dostępna w wielu marketach budowlanych albo na stronie internetowej producenta. Dostaniemy ją w kilkudziesięciu odcieniach, dzięki czemu każdy klient znajdzie idealny produkt dla siebie. Wytwarzanie kostki brukowej odbywa się w wyniku procesu wibroprasowanie w maszynie, która odpowiada za zagęszczanie cementu będącego jednym z głównych składników kostki. Poza nim do produkcji używa się kruszywa, wody, barwników czy plastyfikatorów. Wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł i mają możliwie najwyższą jakość, co z kolei przekłada się na wyrób końcowy. Kostka brukowa przeważnie ma mniejszy rozmiar niż popularne płyty chodnikowe, przez co są one bardziej odporne na uszkodzenia i łatwiejsze w montażu. Innowacyjna technologia, z jakiej korzysta firma Drogbruk, pozwala na tworzenie kostek niemalże w każdym kształcie.

To, jaki kolor będzie mieć kostka brukowa, zależy od zastosowanego kruszywa, a także barwnika. Najpopularniejsze są szare, czerwone i żółte, z których jest wykonanych większość projektów. Jeżeli chodzi o cenę kostki, to jest ona tańsza niż płyta chodnikowa.