Meble na wymiar idealne do wnęk!

Mój syn odziedziczył po swojej babci kawalerkę. Pytanie: co z nią dalej zrobić? Ponieważ studiował i mieszkał razem ze mną na Śląsku, a kawalerka była w innym mieście, stałaby bez sensu i my musielibyśmy za nic płacić czynsz. Wspólnie podjęliśmy decyzję, że kawalerkę wynajmiemy, a pieniądze za wynajem pójdą na konto oszczędnościowe syna.

Szafa wnękowa, stworzona przez warszawską firmę

szafy wnękowe na wymiar warszawaKawalerkę chcieliśmy wynająć umeblowaną, z tej okazji, że cześć mebli została po babci, więc nie było co ich wyrzucać. Postanowiliśmy maksymalnie wykorzystać przestrzeń w tym małym mieszkaniu, więc wpadłam na pomysł szafy wnękowej. Wnęka, spora, była tam i warto było to wykorzystać. W Warszawie nie ma problemu z meblami na wymiar. Nie mieliśmy dużej inwestycji, więc wybrałam pierwsze telefonu z brzegu i poprosiłam o orientacyjną wycenę pod wymiar. Później wyszukałam następne szafy wnękowe na wymiar warszawa i znów zrobiłam to samo. Wybrałam tam gdzie podano mi widełki. Wiem, że ciężko wycenić meble na wymiar, ale górna granica zapewniała mi nieprzekraczalność. I tak musiałam te szafę wnękową mieć, bo był to dodatkowy atut na tej przestrzeni. Syn uważał tak samo. Inwestycja tutaj była nieunikniona i jak się później okazało, bardzo trafna. Mężczyzna, który przyjechał wymierzyć szafę, sam miał syna, który chciał wynająć kawalerkę, na okres studiów. Upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu. Półki w szafie we wnęce dały nieocenione możliwości. Nie zrobiłabym niczego takiego z normalnymi meblami, bo jak? Moim zdaniem meble na wymiar są dedykowane do takich przestrzeni.

Po studiach mój syn postanowić wyprowadzić się i spróbować żyć na swoim. Akurat kończyła się umowa najmu kawalerki, bo młody najemca też skończył studia. Byłam bardzo dumna z syna i już za nim tęskniłam. Wchodził w dorosłość, a ja byłam tego świadkiem.