Meble – po pierwsze projekt

Meble na zamówienie zamierzaliśmy stworzyć pod projekt klienta, ale faktycznie nic nie stało na przeszkodzie, abyśmy zajęli się samodzielnie ich projektowaniem. Wiedzieliśmy, że zadanie to może klientów przerastać, dlatego postanowiliśmy przede wszystkim sprawdzić i poszukać jednego architekta, który mógłby pracować dla nas przy projektowaniu takich mebli.

Projektowanie efektownych mebli

stylowe meble drewniane na zamówienieKoniec końców zamierzaliśmy być bardzo konkurencyjną firmą, do tego jednak potrzebowaliśmy lat ćwiczeń i projektów za nami, aby móc później powiedzieć, że wszystkie meble na zamówienie są bardzo ładnie zrobione. Wiadomo, im ładniejsze będą meble, tym będziemy zyskiwać jeszcze większe zainteresowanie wśród innych znajomych naszych klientów, a to na pewno sprawi, że będziemy mogli znacznie szybciej podejmować się kolejnych zleceń. Im więcej zleceń, tym jak sami widzicie pracy będzie więcej, jednak na taki rozwój byliśmy jak najbardziej przygotowani. Patrząc na stylowe meble drewniane na zamówienie wiedzieliśmy, że trudno tutaj będzie przebić się przez konkurencję. Długo myśleliśmy co możemy zrobić. Postanowiliśmy jednak zgłosić się do agencji reklamowej, która ma dla nas teraz stworzyć specjalny kreator takich mebli tak, abyśmy mogli z powodzeniem docierać do tych klientów, którzy jeszcze nie wiedzą dokładnie, na co się zdecydować, albo takich, którzy właśnie samodzielnie wolą robić takie rzeczy i bawić się w projektowanie.

Samo projektowanie staje się również o wiele prostsze, dlatego jak najbardziej nasze meble na zamówienie stają się dostępne dla każdego. Zamówione meble faktycznie przychodzą do klienta w częściach, ale odpowiadamy za ich składanie, więc nie mają się tutaj o co martwić. Wszystko leży na naszej głowie, więc problem na pewno nie istnieje dla klienta.

Źródło: marina-maison.pl