Musiałem zainwestować w nową bramę

Jacek był u mnie nowym pracownikiem i starał się jak należy. Ostatnio jak nie było Andrzeja, mojego kierowcy to poprosiłem Jacka, żeby wjechał na magazyn tirem, żeby magazynierzy wypakowali towar. Niestety Jacek nie poczekał aż brama zostanie otwarta.

Montaż nowej bramy przemysłowej w przedsiębiorstwie

bramy przemysłowe rolowaneJacek wjechał tirem w bramę przemysłową i doszło do jej uszkodzenia. Wiedziałem, że musiałem zainwestować w nową bramę, bo z tą to już nic nie dało się zrobić. Kazałem chłopakom zdemontować starą bramę i szybko zadzwoniłem do firmy, która oferowała bramy przemysłowe rolowane w niskich cenach. Jacka uspokoiłem, bo się zdenerwował tą sytuacją, ale takie rzeczy się przecież zdarzały. Ja sam nie raz wjechałem w jakiś słupek. Tira to ciężko się przecież prowadziło. Ogólnie rzecz biorąc to nawet dobrze wyszło, bo stara brama nie była w pełni sprawna i musiałem i tak ją wymienić. Gdyby nie Jacek to pewnie nadal bym z tym zwlekał. Bramę rolowaną załatwiłem szybko i nawet udało mi się dogadać, że montaż przeprowadzili jeszcze tego samego dnia. W sumie to miałem otwartą firmę i każdy mógł dostać się do środka jak bramy nie było. Po dwóch godzinach pojawili się u mnie ludzie z tej firmy z nową bramą i od razu zaczęli ją montować. Do tego czasu towar już został umieszczony na magazynie a tir stał na parkingu. Jacka poszedłem ponownie uspokoić i zaznaczyłem mu, że zamierzałem wymienić bramę, bo była stara i się zacinała. To go nieco uspokoiło i mógł spokojnie pracować dalej.

Inwestycja w nową bramę już dawno była konieczna. Nowa brama rolowana sprawdzała się doskonale i w końcu wszystko działało jak należy. Dzień był dla wszystkich bardzo pracowity i do tego  wiele się działo, ale najważniejsze, że dostawę udało się wrzucić na magazyn.