Najlepsze panele fotowoltaiczne i nowa praca

Przez bardzo długi czas nie mogłem znaleźć dobrej pracy. W pewnym momencie stwierdziłem, że muszę zacząć coś robić ze swoim życiem aby było po prostu lepsze. Zapisałem się na kursy oferowane w urzędzie pracy i czekałem na odpowiedź.

Sprzedawałem panele słoneczne jako przedstawiciel handlowy

najlepsze panele fotowoltaiczneOczywiście oczekiwania, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy i tak na prawdę ciężko mi było się rozwijać. Pewnego dnia przyszedł do mnie mój znajomy z wiadomością, że szuka pracownika do swojego sklepu. Miałem pracować jako przedstawiciel handlowy i sprzedawać panele słoneczne. Na początku nie wiedziałem czy to dobry pomysł. Tak na prawdę nie miałem żadnego doświadczenia, a sprzedaż chyba nigdy nie była moją mocną stroną. Jednak nie miałem innego wyjścia i postanowiłem, że skorzystam z szansy, którą daje mi los. Na początku było mi trudno. Tak na prawdę panele były mi obce i musiałem pojechać na wiele szkoleń aby się czegoś nauczyć. Jednak miałem przewagę nad innymi, ponieważ mi na prawdę zależało na stałej pracy. W końcu zacząłem działać i próbować sprzedawać najlepsze panele fotowoltaiczne w naszej okolicy. Niestety to nie było łatwe, ponieważ musiałem szukać osób, które posiadały jakieś budynki. W mieście było ich na prawdę mało ze względu na ilość bloków. Jednak cały czas próbowałem działać i robić coś w kierunku rozwoju. Wiedziałem, że jeżeli się sprawdzę w panelach słonecznych to mam możliwość stabilnego zatrudnienia oraz awansu. Robiłem więc wszystko aby poprawić swoje techniki sprzedaży.

Na szczęście mój pracodawca widział jak bardzo się staram i wysyłał mnie na różnego rodzaju szkolenia. Dzięki temu stawałem się coraz lepszy w tym co robiłem. Sprzedaż okazała się kwestią ćwiczeń oraz wewnętrznej motywacji. Ja musiałem po prostu chcieć i działać.