Grill betonowy

Najlepsze potrawy na przyjęcie z grillem betonowym

Przyjęcia grillowe są bardzo popularne w Polsce. Grile betonowe jak i te przenośne, są niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Kosze betonowe stają się skarbnica pudeł po różnego rodzaju mięsach, sokach i alkoholu. Co jednak przygotować na grilla by nie był on zwyczajny i oklepany?

Grill betonowy pomieści wiele potraw

Grill betonowyJakie dania będą najlepsze? Oczywiście obowiązkowa jest sałatka z gyrosem. Myślę, że jest idealnym dodatkiem do mięs z grilla. Tak samo jak sałatka z sałaty, pomidora i ogórka. Lekka i przyjemna dla podniebienia. By urozmaicić grilla możemy też podać grillowane warzywa. Najlepiej by była to cukinia, pieczarki i cebulka. Tak przygotowane warzywa będą idealnie komponowały się na talerzu z mięsem. Na grillu nie powinno też zabraknąć kaszanki. Nie chodzi tu jednak o tradycyjną we flaku. Na grillu powinna się znaleźć zmielona kasza z mięsem i unikatowymi dodatkami. Możemy doprawić ją ostrymi przyprawami, dodać kapusty lub startej marchewki. Oczywiście na grilla możemy wsadzić też ziemniaki i chleb. Kosze parkowe pełne są wyrzuconego chleba. Latem lepiej stary nawet chleb wrzucić na grilla i odświeżyć, skonsumować. Ławki parkowe pełne są ludzi objadających się kebabami i hot-dogami. Takie potrawy możemy przyrządzić też na grillu.

Odpowiednio wypieczone parówki, bułki oraz mięso, tworzą nam na podwórku prywatny fast food. Oczywiście by to wszystko miało szansę na rozłożenie się w organizmie, na stole powinny się znaleźć owoce i surowe warzywa. Lekkie rzeczy powinniśmy skomponować z tymi ciężkimi by nasz żołądek, był bez szwanku.

Wybór grillów z betonu można znaleźć na: https://www.architekturaparkowa.pl