Najlepsze przeżycie na świecie dzięki pokazom iluzji!

Jestem osobą, która twardo stąpa po tej ziemi. Trudno mnie przekonać do różnych duchowych spraw, ponieważ życie nauczyło mnie, że są pewne granice. Swoje zdanie na ten temat zmieniłam, kiedy przyszło mi obejrzeć iluzjonistyczne pokazy.

Pobudzający wyobraźnię iluzjonistyczny pokaz

iluzjonista pokazyTo miał być zwykły festyn na rozpoczęcie wakacji, jaki odbywał się w naszym mieście co roku. Tym razem jednak miało być o wiele więcej atrakcji, dlatego zabrałam swoją przyjaciółkę na festyn i poszłyśmy oglądać oraz doświadczyć wszystkich nowości. Na festynie były przeróżne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, sama nawet jeden wygrałam! Na koniec festynu miała pojawić się wisienka na torcie, miały być fajerwerki oraz miał wystąpić iluzjonista pokazy magii nigdy nie fascynowały mnie zbytnio i uważałam to za brednie, dlatego raczej sceptycznie podchodziłam do całego pokazu, dopóki… no właśnie. Dopóki się nie zaczął. Słowo „fenomenalny” to zbyt mało, aby podsumować cały występ. To był po prostu geniusz i mistrz w swoim fachu! Logika nakazywała mi mieć świadomość, że to wszystko to tylko iluzja i sztuczki, ale ja chciałam się tej świadomości pozbyć! Magik wykonywał tak niesamowite rzeczy, że naprawdę trudno było mi uwierzyć, że to nie prawdziwa magia! Jeden człowiek w jednej chwili sprawił, że poczułam się znowu tak radośnie, jak za czasów dzieciństwa, a wszystkie moje twarde zasady logiki poleciały na łeb na szyje! Nawet, jeżeli były to zwykłe sztuczki, to były one wykonywane w sposób brawurowy, a szeroki tłum widzów bawił się równie rewelacyjnie, jak ja! Wszyscy wiwatowali, klaskali i śmiali się do rozpuku!

Pierwszy raz w życiu przeżyłam tak niesamowite doświadczenie. Pamiętam, jak magik poprosił moją przyjaciółkę do siebie i sprawił, że w jej dłoniach pojawiały się różne przedmioty, które chwile wcześniej znajdowały się zupełnie gdzie indziej! Czyż to nie doskonała rozrywka? Polecam każdemu uczestniczyć w pokazach iluzji. Doskonałe przeżycie i świetna zabawa.