Najlepsze robocze ubrania

 

Hetman to polski producent odzieży roboczej i ochronnej. Firma funkcjonuje na rynku od 24 lat, więc ma niemałe doświadczenie w tej branży. Ubrania produkowane pod szyldem Hetmana to wysoka jakość wykonania i materiałów, z jakich powstaje odzież. Oprócz ich oferty, wykonują również indywidualne zamówienia, dostosowane specjalnie pod klienta.

Polska odzież marki Hetman

hetman - odzież roboczaOferta sklepu jest bardzo obszerna – podzielona według sezonów i poszczególnych części garderoby. Na przykład, w kategorii jesień – zima znajdziemy głównie odzież wierzchnią. Ciepłe i solidnie wykonane kurtki nadadzą się dla pracowników budowlanych, którzy większość swojej pracy w tym okresie wykonują na zewnątrz. Na chłodne dni przydadzą się też ocieplane spodnie. Wersja robocza spodni ogrodniczek charakteryzuje się doczepianymi szelkami, zapobiegającymi zsuwaniu się podczas energicznej pracy. Bardzo częstym elementem odzieży jesiennej są bezrękawniki; chronią i ogrzewają korpus, jednocześnie nie zabierają swobody ruchów. Oferta letnia ma zdecydowanie większy wybór – spodenki z krótkimi lub długimi nogawkami, również ogrodniczki, ale wykonane z o wiele cieńszego materiału. Każda z części ubioru roboczego ma a zadanie chronić pracownika nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale zapewniać mu bezpieczeństwo w miejscu pracy i wygodę. Hetman – odzież robocza to zdecydowanie dobry wybór, jak nie najlepszy z dostępnych na rynku.

Wykonywane projektów na życzenie klienta to rzecz naturalna dla marki Hetman – dzięki własnej szwalni są w stanie wykonać każde logo, nadruk czy haft. Indywidualny pomysł i potrzeba niestandardowych elementów graficznych jest ich motorem do działania, by spełniać oczekiwania konsumentów i zyskiwać sympatię i zaufanie wśród potencjalnych, nowych klientów.