Najpopularniejsze zabiegi na twarz

Nawet najstaranniej wykonany makijaż może nie spełniać naszych oczekiwań w przypadku, jeżeli wcześniej nie zadbamy o odpowiednią pielęgnację skóry. Niezbędne jest jej nawilżenie i nawilżenie skóry, jak również złuszczanie martwego naskórka. Stąd też w gabinetach kosmetycznych pojawiają się coraz to nowsze i bardziej popularne zabiegi, które z każdym sezonem się nieco zmieniają.

Lista popularnych zabiegów na twarz

zabiegi na twarz na warszawskiej pradzeWspółczesna kosmetologia oferuje wiele różnorodnych zabiegów na twarz, z których możemy wybierać korzystne dla nas. Pozwalają między innymi na pozbycie się przebarwień, likwidację zmarszczek czy zwalczenie trądziku. Warto wybrać profesjonalne zabiegi na twarz na warszawskiej pradze. Aby były skuteczne, powinny zostać dobrane do naszych potrzeb, w zależności od wieku, rodzaju i kondycji skóry. Popularnym zabiegiem jest peeling kawitacyjny, który pozwala na głębokie oczyszczenie i jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Sprawdza się w szczególności w przypadku osób z rozszerzonymi porami, tendencją do powstawania zaskórników czy problematyczną skórą. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, choć początkowo należy liczyć się z lekkim zaczerwienieniem. Bardzo popularnym zabiegiem jest także niechirurgiczny lifting twarzy. W tym przypadku skupiona wiązka fal ultradźwiękowych działa powierzchniowo oraz w głębi skóry.

Natomiast infuzja tlenowa jest to zabieg, który polega na podawaniu w głąb skóry dobranych składników odżywczych przy pomocy czystego tlenu pod ciśnieniem. Poprzez wykonanie tlenu hiperbarycznego możliwe jest wprowadzenie kwasu hialuronowego, witamin czy retinolu. Dodatkowym zadaniem tego zabiegu jest pobudzanie metabolizmu komórek. Pozwala na złagodzenie stanów zapalnych, nawilża i dotlenia skórę.