Nowoczesna gablota ekspozycyjna

W przeciwieństwie do innych airsoftowych sklepów, w których mieliśmy okazję być, nasz sklep miał mieć maksymalną widoczność asortymentu. Zwłaszcza repliki, które najczęściej trzymane były w pudełkach i nie były eksponowane często miały być widoczne, gdyż są one główną częścią asortymentu sklepu.

Wysokie gabloty ekspozycyjne z podświetleniem

podświetlana gablotaPostanowiliśmy więc wyposażyć się na wzór amerykańskich sklepów z bronią palną, i eksponować repliki w wysokich szafach i gablotach, gdzie będą doskonale widoczne dla każdego klienta który jest takowym zainteresowany. Podobnie miały być ulokowane hełmy czy kamizelki, gdyż takowe również należą do często kupowanych elementów wyposażenia. Do ekspozycji replik posłużyła podświetlana gablota, która zamiast półek posiada haki nośne, na których położone są repliki w taki sposób, iż każdy ich szczegół jest doskonale widoczny. Oświetlenie gabloty składa się z lamp LED umieszczonych na górze w taki sposób by oświetlały zawartość w dowolnym momencie, aczkolwiek nie raziły oczu i nie przeszkadzały klientom w oglądaniu asortymentu. Gablota nie jest szczególnie silnie zabezpieczona. W sklepie wystarczy prosty zamek na klucz, oraz szyby z tworzywa sztucznego które nie są szczególnie łatwe do uszkodzenia. Zabezpieczenia gabloty są wystarczające, więc dla nas ważniejsza jest widoczność towaru, przechowywanego wewnątrz gabloty.

Nie możemy narzekać na brak pojemności

buykamagrausa.com

, gdyż owa gablota wysoka jest na przeszło dwa metry, i można w niej bez problemu powiesić około dziesięciu replik, a w szafkach poniżej części ekspozycyjnej przechowywać pudełka z wyposażeniem nie wystawionym do ekspozycji. Nie należała do szczególnie drogich inwestycji, aczkolwiek bardzo szybko okazała się być niezwykle przydatnym dodatkiem do wyposażenia sklepowego.