Nowy manicure hybrydowy

 

Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie chodzi tylko o odzież. Zmieniają się też trendy w makijażu i pojawiają się nowe polecane kosmetyki. Modne mogą być też różne dodatki, rękawiczki, torebki. Wszystko zależy od inwencji projektantów i od tego, co wylansuje ulica. Jednak ostatnimi czasy również i paznokcie zaczęły mieć swoją modę.

Nowe pyłki do hybryd i zdobienia

manicure hybrydowy - łódźKiedy zaczęłam robić sobie manicure hybrydowy – łódź, nie spodziewałam, że stanie się on aż tak popularny za jakiś czas i że co druga dziewczyna będzie taki nosić. Kiedyś tylko był jeden kolor na paznokciach i byłyśmy zadowolone, że tak długo trzyma. Teraz manicure hybrydowy tak się rozbudował, że ciężko nadążyć. Co chwila pojawiają się nowe trendy w stylizacji paznokci. Na przykład w okolicach nowego roku z okazji karnawału, wypuszczono specjalne pyłki zmieniające kolory jak kameleon, które imitowały kolorowy efekt lustra. Wszystkie kobiety od razu chciały taki pyłek mieć na swoich paznokciach. Przyznam, że sama spróbowałam takiego zdobienia w kolorze ciemnego różu. Pyłki najlepiej nakładać na kolory ciemne lub białe, lepiej się eksponują. Manicure hybrydowy musi być wykonany z przemyśleniem. Trzeba nadać paznokciom określony kształt, żeby nie były za długie, ani za krótkie, bo inaczej nie mają takiego uroku. Trzeba też równo je spiłować, co zajmuje chyba najwięcej czasu. Lakierów do wyboru jest bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie spośród takiej gamy.

Odkąd hybrydy pojawiły się na rynku, nie chce już zwykłych lakierów. Nazwa hybrydowy oznacza, że jest to połączenie czegoś co klasyczne, standardowe, z jakąś innowacją. Dlatego mamy lakier, który dzięki specjalnym składnikom jest taki trwały i nie odpryskuje. To świetne rozwiązanie dla osób, które nigdy nie mają na nic czasu.