koperta c6

O pracy w fabryce i kopertach C6

Jak każdego dnia, tak i tego ranka wstałam z łóżka z myślą, że muszę iść do pracy, a dokładnie do fabryki. Codziennie tworzymy najróżniejsze koperty, papiery do drukarek czy torebki na prezenty.

Czy koperty C6 są staromodne?

koperta c6Nie jestem typowym pracownikiem, więc moje miejsce nie jest tylko przy maszynach, zajmuję się pilnowaniem pracy moich podopiecznych,by pamiętali, że każdy produkt potrzebuje specyficznego trybu pracy. Tramwajem dojazd do mojej pracy zajmuje 30 minut, więc to nie jest tak długo. Najpierw zostałam zawołana na stoisko wytwarzające koperty bąbelkowe. Po godzinie ciągłej pracy zostałam wezwana do mojego szefa, który przekazał mi prywatne zlecenie- mam do wykonania ryzę papieru do plotera. Zebrałam swój sprawdzony zespół, ponieważ papier do plotera potrzebuje specjalistycznego wykonania. Dostaliśmy profesjonalne stanowisko pracy i wzięliśmy się za pracę, która trwała kilka godzin, aż zdecydowaliśmy się na przerwę na lunch. Przysiedliśmy się do naszych znajomych, którzy dyskutowali na temat: Czy koperta c6 w przyszłości będzie wykorzystywana w przemyśle czy zostanie wykluczona z produkcji? Po długiej i żmudnej rozmowie zdecydowaliśmy, że za kilkaset lat listy wyjdą z użytku i wszystko będziemy przesyłać za pomocą e-maili. Przerwa niestety przeminęła w kilka chwil i musieliśmy wracać do pracy.

Tworzenie papieru do plotera teoretycznie nie różni się od wytwarzania zwykłego papieru do drukarki, jednak w praktyce jest o wiele więcej pracy, nie dość, że rozmiarowo to i materiałowo, więc każda osoba musi być skupiona na swoich zadaniach.