Oferuję mycie tapicerki samochodowej

Znajomy sprowadza samochody z zagranicy, które sprzedaje u nas w Warszawie. Ściąga je w różnym stanie, ale technicznie są zawsze sprawne. Często jednak są brudne w środku i wtedy zgłasza się do mnie. Ja oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej w każdym aucie oraz czyszczenie dywanów samochodowych i znajomy wie, że wszystko wykonam perfekcyjnie.

Mycie tapicerki jako dobra usługa

mycie tapicerkiDlatego ze wszystkimi pojazdami zgłasza się tylko do mnie. Moja praca zależy od tego w jakim stanie jest samochód, który sprowadził znajomy. Czasami robię pranie wykładzin, ale czasami też sugeruję zakup nowych. Pranie tapicerki zawsze jest oferowane, bo mam świetne preparaty, które doczyszczą każdą plamę. Wiadomo, że kasuję go nieco taniej, bo to po znajomości, ale dostarcza mi on sporo pracy i dzięki temu wychodzę na tym bardzo dobrze. Kiedyś miałem wykonać pranie dywanów samochodowych w bardzo starym samochodzie. Sądziłem już, że z tego nic nie będzie, ale ostatecznie okazało się, że po czyszczeniu wyglądały jak nowe. Zatrudniam kilku pracowników, którzy robią pranie dywanów i są dobrze przeszkoleni. Potrafią tez wywnioskować czy warto się zająć czymś czy lepiej zainwestować w nowe dywaniki. W Warszawie jest sporo takich firm jak moja, ale mimo to całkiem nieźle sobie radzę. Wszystkie punkty mają bardzo zbliżone ceny, dzięki temu konkurencja jest wyrównana. Moja żona ostatnio mi wspominała, abym zrobił czyszczenie tapicerki w jej samochodzie, bo jak wracała z dzieciakami ze szkoły, to się pobrudziły.

Maciek wylał jakiś sok na siedzenia i plamy nie zeszły. Miałem wolne popołudnie to poprosiłem, żeby przyjechała to wykonamy dla niej pranie tapicerki. Jeden z moich pracowników był wolny to mógł się tym spokojnie zająć. Moja żona dba o samochód, ale wiadomo jak to jest z dziećmi.

Czytaj więcej na: e-proficlean.pl