Osocze bogatopłytkowe w Rzeszowie

Gdyby tak istniał magiczny sposób na zatrzymanie młodości… Każda kobieta chciałaby z niego skorzystać. A co, jeśli taki sposób już jest i można walczyć z oznakami starzenia i przedłużyć swoją młodość? I to bez żadnego botoksu ani operacji plastycznych. Wszystko pochodzi prosto z natury. I to z naszych ciał dodatkowo.

Regenerujący zabieg z osoczem

regenerujące osocze bogatopłytkowe w RzeszowieCiekawe, czy słyszeliście, że jest coś takiego jak regenerujące osocze bogatopłytkowe w Rzeszowie można je na przykład wykonać. Inaczej mówi się o tym ”wampirzy lifting”. Nazwa może brzmi trochę groźnie, jednak zapewniam, nie ma w tym nic strasznego. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni gabinet, w którym taki zabieg można wykonać. Najlepiej wybierać lekarzy medycyny estetycznej, ponieważ wiedzą, gdzie dokładnie należy zaaplikować osocze. Wszystko polega na tym, że pobiera się od nas krew, najczęściej z uda. Krew ta zostaje oczyszczona, aby zawierała samo osocze, które będzie mogło pomóc naszej twarzy. Cały zabieg nie trwa długo. Lekarz oczyszczone osocze aplikuje w różne części naszej twarzy. Stosuje kilka nakłuć, oczywiście można korzystać ze znieczulenia, kiedy ktoś ma niski próg bólu. Dzięki temu nasza twarz się zregeneruje i odzyska dawną witalność. Wszystko zostanie pobudzone do pracy i z dnia na dzień zobaczymy wspaniałe rezultaty. Warto kilka dni po zabiegu pozostać w domu, ponieważ będziemy mieć drobne ślady po iniekcji. Nie jest to nic strasznego, to absolutnie normalne i skóra szybko dojdzie do normy. Wiele gwiazd i amerykańskich i polskich się na to decyduje.

Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, można zatrzymać w pewnym stopniu proces starzenia. Osocze bogatopłytkowe jest jednym z takich sposobów, na osiągnięcie zadowalających efektów. Jednak warto wybrać się do specjalistów i dokładnie skonsultować się z nimi przed takim zabiegiem.