Palety cieni ułatwią zachowanie porządku w kosmetyczce

Niegdyś większość kobiecych kosmetyczek posiadała raczej skromną zawartość, lecz dziś czasy te całkowicie minęły dzięki szeroko dostępnym kosmetykom, które możemy zakupić niemalże wszędzie. Dużo kosmetyków oznacza również duży chaos w kosmetyczce, jak sobie zatem z nim poradzić?

Porządek w kosmetyczce dzięki paletkom cieni!

paleta cieni do powiek sklep internetowyNiegdyś tak jak większość kobiet korzystałam głownie z pojedynczych cieni. Wówczas wydawało mi się to najlepszym rozwiązaniem ponieważ jeden cień był znacznie tańszy niż paletka i zawierał dokładnie to, czego potrzebowałam. Dziś natomiast doskonale wiem, jak bardzo się myliłam. Ilość cieni do powiek w mojej kosmetyczce sprawiła, że zaczął panować w niej chaos i trudno było cokolwiek w niej szybko znaleźć. Poza tym cienie obijały się o siebie, kruszyły i dodatkowo brudziły i kosmetyczkę i inne zawarte w niej kosmetyki. Wszystko zmieniła moja pierwsza paleta cieni do powiek sklep internetowy w którym ją kupowałam miał akurat promocję, a że paletka posiadała większość cieni jakie używam, skusiłam się na zakup. Mając do dyspozycji również inne cienie w nowej paletce, jakich dotychczas nie stosowałam, zaczęłam eksperymentować z makijażem i zauważyłam, że cienie w paletkach są tak dobierane, aby zawsze ze sobą doskonale współgrały! Z czasem zaczęłam kupować coraz więcej paletek, a pojedyncze cienie, które i tak w większości przypadków były pokruszone, po prostu wyrzuciłam.

Odkąd w mojej kosmetyczce królują paletki z cieniami, nie mam już najmniejszego problemu z utrzymaniem porządku. Wszystkie cienie są szczelnie zamknięte w paletkach, dzięki czemu nie obijają się o siebie i nie kruszą. Teraz także jest mi znacznie łatwiej znaleźć coś w mojej kosmetyczce. Wyciągam jedną paletkę i już mam pod ręką wszystkie cienie niezbędne do konkretnego makijażu!