Polecam moim klientkom hybrydy

Moja koleżanka zajęła się malowaniem paznokci w swoim domu. Była na kursie, który był organizowany w centrum miasta przez znana i cenioną firmę. Lakiery hybrydowe w dzisiejszych czasach są bardzo modne i wiele kobiet decyduje się na ich stosowanie na co dzień.

Zaczęłam stosować dobre lakiery do paznokci

lakiery hybrydoweKoleżanka wiele opowiadała mi o tym kursie i ostatecznie postanowiłam się na niego także zapisać. Koszty nie były wysokie a mogłam się wiele dowiedzieć  o hybrydzie jak powinno się prawidłowo malować paznokcie. Dowiedziałam się także jakie lakiery hybrydowe są teraz najbardziej modne. Moja koleżanka całkiem dobrze sobie radziła w swoim interesie. Z dnia na dzień miała coraz więcej klientek i ja chciałam tak samo jak ona zarabiać pieniądze. Przykładałam się do kursu i kiedy udało mi się zdobyć certyfikat i miałam za sobą już kilka zabiegów, które przeprowadzałam na mamie i cioci postanowiłam zamieścić ogłoszenie w internecie. Na początku moje koleżanki, które zdecydowały się przyjść do mnie na paznokcie hybrydowe płaciły mi bardzo mao ale ja musiałam zdobyć dzięki nim doświadczenie, które jest wymagane w tej branży. Żeby malować klientkom paznokcie trzeba mieć sporo cierpliwości. Niektóre klientki chcą tylko jeden kolor a inne chcą żeby na paznokciach pojawiły się różne wzorki lub paski czy inne wzory. Ja z każdą klientką zdobywałam doświadczenie i wszystkie moje prace były coraz lepsze. Jestem bardzo zadowolona z lakierów hybrydowych. Są bardzo solidne i długo się trzymają na paznokciach. Można śmiało w nich pracować a lakier nie odpryskuje.

Wszystkim klientom moim polecam te lakiery. Pomalowanie paznokci przy ich użyciu jest trochę droższe ale na pewno hybryda jest warta swojej ceny. Ja także korzystam z tego rozwiązania i jestem z niego bardzo zadowolona tak samo jak moje zadowolone klientki.