Polecany developer w Lublinie

Po skończonych studiach, razem z chłopakiem przez kilka miesięcy mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu. Wszystko się zmieniło, kiedy chłopak poprosił mnie o rękę. Nagle stałam się najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Kolejnym krokiem była chęć zakupu mieszkania. Dosyć mieliśmy płacenia pieniędzy za wynajem. Dzięki pomocy naszych rodziców, mogliśmy wziąć kredyt na nasze wymarzone m3.

Nowe mieszkanie dzięki developerowi z Lublina

developer lublinZ początku sami nie wiedzieliśmy, czy chcemy mieszkać w mieszkaniu z rynku wtórnego, czy chcemy rynek pierwotny. Wiadomo, kupno starego mieszkania wiązało się z remontem, ale jednocześnie jest to szybsza opcja niż zakup nowego mieszkania. Na odbiór czeka się około roku, plus kilka miesięcy trzeba czasu poświęcić, by wszystko wyremontować. Pomyśleliśmy, że zdecydujemy się, by kupić mieszkanie starsze. Ale niestety rynek nieruchomości w naszym mieście jest bardzo kiepski. Po przeszukaniu kilkunastu stron z ofertami nic nie znaleźliśmy. Za to całkiem przypadkowo znajoma wysłała mi link z ofertą, którą wstawił developer Lublin to miejscowość, gdzie prowadzą właśnie budowy mieszkań. Była to oferta na zapisy na piękne przestronne mieszkania. Od razu okolica nam podpasowała, a cena za metr kwadratowy była niższa niż cena w budownictwie wtórnym. Po udaniu się do ich biura dowiedzieliśmy się szczegółów. Szybko uznaliśmy, że wolimy poczekać, ale mieszkać właśnie w takich nowych blokach.

Deweloper, który będzie stawiał blok, jest znany w tej branży i bardzo polecany. To nas utwierdziło, że podejmujemy dobry wybór. Obecnie szukamy fachowców i rezerwujemy terminy na remont. Wiemy, że do odbioru kluczy jeszcze kilka miesięcy, lecz chcemy już mieć wszystko załatwione, żeby jak najszybciej się wprowadzać na swoje.