Potrzebowałam doświadczonego dentysty

Przyznam szczerze. Miałam fobię. Panicznie bałam się dentysty. Nie wiem z czego to wynikało. Wystarczyło, że przechodziłam ulicą obok gabinetu stomatologicznego i dostawałam gęsiej skórki. Przez to przez wiele lat unikałam kontaktów z takim lekarzem. Dobrze jednak wiedziałam, że w końcu będę musiała swoją fobię przezwyciężyć. Musiałam sprawdzić, czy z moimi zębami jest wszystko w porządku.

Gdzie w Rzeszowie znajdę doświadczonego dentystę?

doświadczony dentysta - rzeszówW końcu się przełamałam i zdecydowałam się zapisać do dentysty. Najpierw jednak musiałam znaleźć odpowiedniego lekarza. Zależało mi na tym, aby był to doświadczony dentysta – Rzeszów to miejscowość, w której zabrałam się za poszukiwania odpowiedniego specjalisty. Na szczęście nie okazało się to trudne. Bardzo szybko udało mi się tutaj znaleźć bardzo dobrego dentystę z wieloletnim doświadczeniem, który już od kilku lat prowadził własny gabinet, miał szybkie terminy i niskie ceny w przypadku zapisania się na wizytę prywatną. Moja przyjaciółka, która już od dawna leczy u niego zęby zapewniała mnie, że jest to świetny dentysta, niezwykle delikatny, który stosuje innowacyjne, bezbolesne metody leczenia. Wykonuje także bezbolesne znieczulenia, dlatego każdy zabieg wykonywany u niego w gabinecie może być przyjemny i nie wiąże się z żadnym dodatkowym dyskomfortem. Zachęcona takimi informacjami zdecydowałam się do niego zapisać.

Już wkrótce okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Lekarz okazał się naprawdę renomowany i doświadczony. Faktycznie wizyta u niego w gabinecie była dla mnie bardzo przyjemna. Zrozumiał on, że mam fobie i był nad wyraz delikatny. Na pierwszej wizycie wyczyścił mi on zęby z kamienia. Wykonał także RTG, dzięki któremu miałam pewność, że nie muszę w tej chwili leczyć żadnego z moich zębów.