Potrzebowałam profesjonalnych ustawień rodzinnych

Jako dorosłe dziecko alkoholika nie radziłam sobie w życiu najlepiej. Cały czas miałam wrażenie, że czegoś mi brakuje i coś jest ze mną nie tak. Długo szukałam jakiejś pomocy z zewnątrz. Brałam udział w wielu terapiach, chodziłam do kilku psychiatrów, a nawet zapisałam się na studia psychologiczne, tylko po to, aby lepiej zrozumieć samą siebie. Wszystko na nic.

Pomogły mi ustawienia rodzinne Hellingera

profesjonalne hellingerowskie ustawienia rodzinneDalej nie potrafiłam zacząć normalnie żyć. Z wiekiem coraz bardziej widziałam, jak bardzo odstaje od „normalnych” rówieśników. W końcu trafiłam na profesjonalne Hellingerowskie ustawienia rodzinne. Szczerze mówiąc, gdy zaczynałam taką terapię nie spodziewałam się, że to będzie właśnie to, co mi pomoże. Udało mi się skontaktować z wybitnym, certyfikowanym terapeutą od ustawień rodzinnych Hellingera. Posiadał on wiele pozytywnych referencji od swoich poprzednich pacjentów, którzy podkreślali że jest on osobą sympatyczną, w pełni zaangażowaną w problemy każdego pacjenta. Terapia odbywa się w komfortowej atmosferze, która pomaga się zrelaksować i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Mam wrażenie, że to właśnie tego zabrakło mi w innych terapiach. Dzięki ustawieniom systemowym Hellingera, bardzo szybko doszłam do siebie. Byłam bardzo zadowolona z tego, że zapisałam się na taką profesjonalną formę terapii.

W odróżnieniu od innych metod, ta bardzo szybko mi pomogła. Dzięki terapii polegającej na wcielaniu się w rolę, zrozumiałam na czym polega moja trauma i kogo za nią winię. Przez niewybaczone krzywdy nie mogłam iść do przodu i rozpocząć udanego związku. Teraz, dzięki ustawieniom rodzinnym poprowadzonym przez terapeutę wiedziałam już, na co powinnam zwrócić szczególną uwagę oraz jak dalej się rozwijać i pracować nad sobą.